Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Ne Vasil Shanto ** te Mulliri Vjeter 1+1 me Ballkon (61 m2) TOTALISHT I RIKONSTRUKTUAR - K3 - Perendim - Ideale per Investim dhe Banim


Pagesa 59,500 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja Bosh
Siperfaqa 57.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 20/12/2020 12:26 Post ID: 23427 Lexime 138

Ne Vail Shanto *** Mulliri i Vjeter ( Rr. Irfan Tomini) - Apt 1+1 me Ballkon (61 m2) Totalisht i RIKONSTRUKTUAR & i Pabanuar | Kati i 3-te Pallat Ekzistues | Orientimi PERENDIM| Shtepi me ndricim natyral | Parket AC3 | Linjat Elektrike dhe Hidraulike te Reja | Tualeti 100 % i RI | Ideale per INVESTIM ( per tu lene me Qera) dhe per BANIM 

Q2541


Te dhenat e ndarjes:


🔸️- 1 Dhoma gjumi

🔸️- 1 Sallon + Kuzhine 

🔸️- 1 Korridor 

🔸️- 1 Tualet

🔸️- 1 Ballkon


🔸️- HIPOTEKE : PO

🔸️- SIP TOTALE: 57 m2

🔸️- SIP NETO (e brendshme) : 57 m2

🔸️- KATI: 3

🔸️- KATET E PALLATIT: 5

🔸️- Viti I ndertimit: 1980 ( ndertuar nga italian)

🔸️- ASHENSOR: Jo ( ashensor) 


Karakteristika: 


🔸️- Zone shume e mire & zone shume e qete 

🔸️- Hyrje me hapsire te madhe 

🔸️- ME PARKET AC3 

🔸️- Apartament me strukture te rregullt

🔸️- Apartament me hapesire te madhe dhe me me drite gjate gjithe dites

🔸️- Apartament i sapo lyer 

🔸️- Dyer dritare DOPIO xham dhe me grile 

🔸️- Dhoma e gjumit me hapsire te madhe dhe me Dyer dritare tek xham me gril

🔸️- Tualetet me hidrosanitare shume cilesore dhe me ajerim natyral

🔸️- ELEKTRIKE DHE HIDRUALIKE TE REJA


FASILITETET E ZONES : 

🔸️- Shume afer qendres ku cdo gje mund ta besh ne kembe , nje zone ideal per te jetuar 

🔸️- Ambiente te perbashketa ne lagje 5 min nga qendra, 1 min nga supermarketet, stacion autobuzi, farmacite, furre buke shkolla . Zone e e shume preferuar e tiranes


TRANSPORTI PUBLIK 

🔸️- Ne zone kalon urbani UNAZES (CDO 5-10 MINUTA) 

🔸️- Ka akses pasi lidhet direkt , qendren , lanen etj 


 Cmimi: 59,500 EURO


Tel ose WhatsApp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 23427

Me te preferuarat