Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Mundesi Per Investim Dhe Banim: Ne Shitje 2+1+2WC+Bllk (FRESK) Pallat i Ri - Strukture e Rregullt


Pagesa 53,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja Bosh
Siperfaqa 97.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 04/02/2021 01:35 Post ID: 25992 Lexime 186

Mundesi Perfekte Per Investim Dhe Banim: Ne Shitje, Apartament 2+1 Me 2 Tualete Dhe Ballkon (Fresk - Spar 2) Zone E Re, Ne Rruge Kryesore | Pallat I Ndertuar Ne 2009, Ndertim Me Standart | Hyreje Me Hapesire Te Madhe, Stukture E Rregullt Qe Lejon Dhe Narjen E Apartamentit | Ka Ndricim Natyral Te Bollshem Dhe Dritare Dopio Xham | 2 Tualete Dhe Korridor Qe Ben Ndarjen Perfekte Mes Dhomave


Q2600


Te Dhenat E Ndarjes:


- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon

- 2 Tualete

- 1 Ballkon

- 1 Korridor


-       Hipoteke : Po

- Sip Totale: 97m2

- Sip Neto (E Brendshme) : 88.3 M2

- Kati: 2

- Katet E Pallatit: 7

- Viti I Ndertimit:  2009


Karakteristika: 


• Mundësi Perfekte Për Investim***

• Zone Shume E Mire, Me Ndertime Te Reja Dhe E Qete


• Hyrje Me Hapsire Te Madhe 

• Strukture Te Rregull 

• Mundësi Ndarje Në 2 Apartamente

• Hapesire E Madhe Dhe Me Me Drite Gjate Gjithe Dites

• Orientim Perfekt, Veri Perëndim Gjatë Gjithë Ditës Me Diell


• Dhomat E Gjumit Me Hapsirë Të Madhe  Dhe Strukturë Shumë Të Mirë

• Dyer Dritare Dopjo Xham Dhe Me Grilë Të Sapo Vendosura

• Ndarje Perfekte Midis Dhomës Së Ndenjes, Tualetit Dhe Dhomave Të Gjumit


• Apartament I Shtruar Me Pllakë Cilësore


• Tualet  Me Hapsire Te Madhe, Me Dritare  Dhe Me Hidrosanitare Cilësore

 

• Ambiente Te Perbashketa Ne Lagje, 1 Min Nga Supermarketet, Shkolla, Kopsht Për Fëmijë,  Farmacite, Furre Buke, Pastiçeri...


• Cmimi I Padiskutueshëm *


Cmimi: 53,000 Euro


Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 25992

Me te preferuarat