Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Nje Kryeveper te Mozaiku (21-sh) - 2+1 Ku Cdo Detaj eshte Bere me Arkitekt | Unik per Cilesine | PARKET AC5


Pagesa 90,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 92.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Naim Frasheri, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 19/04/2021 00:30 Post ID: 27569 Lexime 789

Në SHITJE një shtëpi / Veper Arti,  e ndërthurur me modernen. Apartament 2+1+1 Tualet në Tiranë, Lagjia 21 Dhjetori fiks te Mozaiku Tiranës Rruga Naim Frashëri. 

Apartameni është unik në llojin e tij i mobiluar me shumë shije dhe me arkitekt.

Apartamenti është rikonstruktuar 100% para 9 muajsh i hedhur në tokë dhe çdo gjë bërë nga fillimi në çdo detaj të mundshëm. 

Investim Fantastik per ti Shtuar Vlere Banese Suaj te Ardhshme


Q2641


Te dhenat e ndarjes: 


- 1 Sallon + Kuzhinë 

- 2 Dhoma gjumi

- 1 Tualet 

- 1 Korridor

-  Viti I ndertimit:  1989

- Pallati : Ekzistues i Vjetër

- Ashensor : JO ( me mundësi ta vendosësh) 

- Sipërfaqja Totale : 92 m2 

- Sipërfaqja Neto : 92 m2

- Kati : 6-të.

- Kubatura shumë e rregulltë 


             ***  detaje extra  *** 


- Apartamenti është i kuruar në  detaje. 

- Parket në çdo dhomë AC5  e cilësisë më të mirë

- Elektrike dhe Hidrualike të reja 100%.

- Patinuar dhe termoizoluar në çdo anë. 

- Lyer me bojë të shtrenjtë dhe cilësore.

- Dritaret dopio xham plastiko termike & akustike

- Dyert e reja dhe dera kryesore e blinduar.

- Tavane me ndriçim leed & spote të reja. dekorative.

- Ambazhur dekorativ i shtrenjtë.

- Ndriçim  natyral në çdo ORË TË DITËS

- Ndricim të lartë të diellit si në mëngjes në drekë dhe në darkë.

- Kondicioner inverter 2 në sallon dhe dhoma e çiftit A++ Firma AIR STAR. 

- Mobilimi bërë me arkitekt.

- Salloni me kënd të ri të madh dhe shumë të bukur, me TV plazëm SONY dhe Rafte Librash 

- Kuzhina me bank, komplekt e re me Lavastovilje, Sobë CANDY, Pianurë CANDY, Aspirator me Touch, Frigorifer HYNDAI, Mikroval  LG të reja të gjitha. 

- Me FILTËR UJI TË PIJSHËM 

- Dhoma gjumit e çifit me Kondicioner shtruar me parket dizenjuar bukur, Krevat dopio, dyshek dopio, dollap të madh, ndriçim shumë të mirë 

- Dhoma fëmijës thjeshtë UNIKE 

- Tualeti i rikonstruktuar 100% me pllaka cilësore, Ajërim Natyral, Lavatriçe, Hapësirë të bollshme, Dushi dhe Bolieri i ri. 

- Një apartament perfect! 


- Cmimi: 90,000 €   


Për më shumë info kontaktoni në sms / Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 27569

Me te preferuarat