Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Mundesi Perfekte Investimi ( jepet kollaj me qera) : 1+1 - 5 Maji fillim(Concord Center) ne Pallat te Ri (2008) Ashensor - i Mobiluar


Pagesa 36,000 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 36.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga Abdyl Pajo, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 16/03/2021 17:30 Post ID: 28701 Lexime 210

 MUNDESI Perfekte per INVESTIM ( Apt 1+1 me strukture te rregullte) - Fillim i Rr. 5 MAJI - Concordi | ( Sip 36 m2)- Ideale per tu lene me QERA | Shitet i mobiluar |  Planimetri shume te rregullt- Arredim Cilësorë | ne Pallat te RI me ASHENSOR| Ka Kondicioner | Ndertim i vitit 2008|


Q2658


Te dhenat e ndarjes:


- 1 dhome gjumi

- 1 kuzhinë

- 1 tualet 

- 1 korridor 


- SIP TOTALE: 36

- SIP Neto: 31.62  

- KATI: 2

- KATET E PALLATIT: 10

- Pallat  : I Ri

- Viti I ndertimit: 2008

- ASHENSOR: Po 


Karakteristika: 


- Mundësi perfekte Investimi*** ne nje Zone Shume te Mire (Concord Center - 5 Maji) ne fillim

-Ideale per tu lene me qera te mire, meqe eshte ne hyrje te Rruges 5 Maji dhe eshte gati e mobiluar 


- Ndodhet ne Pallat te RI te vitit 2008 me Ashensor

- Pallat me Administrim perfekt 


• Hyrje me strukturë të Rregullt 1+1 shume i sistemuar dhe jepet i Mobiluar 

• Apartament i shtruar me pllake cilësore

• Korridor me hapsirë të bollshme 

• dhoma e gjumit me strukturë të rregullt 

• tualet  me hapsirë të madhe, hidrosantiare cilësore dhe aspirim natyral (dtitare)

• kuzhinë me hapsirë të madhe dhe elektroshtëpiake  cilësore

• TV 32 polësh Lg

• KONDICIONER  në dhomën e ndenjes 


• Fasilitet me rrugen kryesore, Spitalet, shkolla, kopsht, supermarket, farmaci, urban, bar/restorant, etj...


Çmimi: 36,000 Euro (I PADISKUTUESHËM *)


Tel ose WhatsApp:


Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 28701

Me te preferuarat