Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - 2+1 me Ballkon ne Kombinat (80 m2) Mobilim Cilesore (JUG - PERENDIM) | Kondicioner Inverter


Pagesa 57,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 80.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Kombinat, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 10/04/2021 00:04 Post ID: 29021 Lexime 291

Shitet Apartament 2+1+Ballkon, Ne Kombinat - Me Arredim Cilësorë- Orientim Perfekt, Me Diell Gjatë Gjithë Ditës - Planimetri Shume Te Rregullt | Dritare Dopio Xham Me Grile | Dhomat E Gjumit Te Kompletuara (Kondicionere Inverter) Tualet Me Ajrosje Natyrale


Q2665


Te Dhenat E Ndarjes:


- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon

- 1 Tualet 

- 1 Korridor 

- 1 Ballkon


- Sip Totale: 80 M2 ( 75 Në Çertifikatë )

- Sip Neto: 80 M2 ( 75 Në Çertifikatë)

- Kati: 3

- Katet E Pallatit: 4

- Pallat  : Ekzistues 

- Ashensor: JoKarakteristika: 


• Zone E Aksesueshme, Prane Rruges Kryesore


• Hyrje Me Strukturë Të Rregullt

• Apartament I Shtruar Me Pllake Cilësore

• Korridor Me Hapsirë Të Bollshme 

• Dhomat E Gjumit Me Strukturë Të Rregullt 

• Dyshek Cilësor  Dhe Dollap Gjigand 

• Tualet  Me Hapsirë Të Madhe, Hidrosantiare Cilësore Dhe Aspirim Natyral (Dtitare)

• Depozitë Uji Personale

• Kuzhinë Me Hapsirë Të Madhe Dhe Elektroshtëpiake  Cilësore


• Kondicioner  Inverter Carriera Në Dhomën E Ndenjes 

• Frigorifer Dykatësh Whirlpool

• Pianur Dhe Furrë Gatimi Hansa 

• Lavastovilje Whirlpool 

• Lavatriçe 6kg Candy

• Fasilitet Me Rrugen Kryesore, Spitalet, Shkolla, Kopsht, Supermarket, Farmaci, Urban, Bar/Restorant, Etj...


Çmimi: 57,000 Euro (I Padiskutueshëm *)


Tel Ose Whatsapp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 29021

Me te preferuarat