Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - OKAZION: Super Mundesi - 2+1+Kzh. Vecmas+Bllk ( 2 min. Rest. FRESKU) Ashensor | Orientim LINDJE


Pagesa 67,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 108.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga e Teleferikut, Fresk, Tirane - Harta
INFO Data: 10/04/2021 00:04 Post ID: 29149 Lexime 220

Super Apartament Okazion 2+1 Me 1 Tualet Dhe 1 Ballkon 107.89 M2 Kati 3-të Nga Toka - I Mobiluar Me Kuzhinë Veçmas, Pallat I Ri, Shtëpi E Ngrohtë Dhe Çdo Dhomë Është Me Orientim Lindje / Apartamenti Ka  Goxha Hapësirë Dhe I Mirëmbajtur | Tualeti Është Me Dritare & Dhomat Janë Të Bollshme | Zona Ka Çdo Fasiliet Të Mundshëm Për Jetesë Komode 


****Apartamenti Shitet I Mobiluar Ose Jo Si Pas Kërkesës

Mundësi E Mirë Banimi Dhe Investimi ******


Q2668


Të Dhënat E Ndarjes 


- 1 Sallon + 1 Kuzhinë Më Vete

- 1 Ballkon

- 1 Korridor

- 1 Tualet ( Me Ajërosje Natyrale )

- 2 Dhoma Gjumi 


- Sipërfaqja Totale : 107.89 M2 

- Sipërfaqja Neto : 93.80 M2

- Pallati I Ri 


- Orientimi I Apartamentit Është Lindje

- Ballkoni I Madh

- Elektrike & Hidrualike Cilësore 

- Ujë Drita 24 Orë 

- Zona Ofron Çdo Fasilitet Të Mundshëm Si : Shkollat, Gjimnazet, Universitetet, Farmaci, Lokale, Furrë, Market, Parqe, Qetësi, Siguri Etj. 


Cmimi: 67,000 € 


Tel Ose Whatsapp:


Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 29149

Me te preferuarat