Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - 2+1+Bllk ne Zonen E Petro Ninit (Bllok - Liqeni) - Pallat I Ri Me Ashnesor | PARKET || I Kompletuar


Pagesa 160,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 118.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Marko Bocari, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 21/05/2021 11:50 Post ID: 33288 Lexime 114

Shitet Me Cmim Okazion 2+1+Ballkon Ne Zonen E Petro Ninit (Bllok - Liqeni) Lokacion I Lakmuar - Pallat I Ri Me Ashnesor | Apartament I Kompletuar, Mobilim Shume Cilesore, Dysheme Parketi, Kondicioner Inverter Etj. 


Q2743


Te Dhenat E Ndarjes:


 - 2 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon

- 1 Tualet

- 1 Ballkon


- Sip Totale: 118 M2

- Sip Neto (E Brendshme) :96.1 M2

- Kati: 4

- Katet E Pallatit: 8

- Pallat I Vitit:2009


Karakteristika: 


* Mundesi Ideale Per Banim Dhe Per Investim,

- Ndodhet Tek "Petro Nini Luarasi"

- Pallat I Mireadministruar Dhe I Investuar Se Fundmi.


- Sallon I Madh

- Kuzhine E Kompletuar

- Sobe Cilesore

- Mobilje Te Mirembajtura

- Dhome Gjumi E Kompletuar 


- Tualet Me Dritare 

- Ballkon I Madh

- Dritare Dopjo Xham

- Hidraulike Te Reja

- Elektrike Te Reja


- Shume Afer Transportit Publik

- Kopesht,Çerdhe,Spitale,Restorante Te Gjitha Afer

- Banore FamiljarCmimi: 160,000 Euro 


Tel Ose Whatsapp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 33288

Me te preferuarat