Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Premium Apt: 2+1+2 WC+ Bllk & Garderob. (Kom. e Parisit) 100% i Ri, Parket Zvicerian - Detaje Luksoze


Pagesa 146,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 114.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa rruga medar Shtylla - Harta
INFO Data: 21/05/2021 14:04 Post ID: 35311 Lexime 235

Shitet Apartament  I Cilësisë Premium 2+1+2wc (+1ballk. & 1 Garderobe) Tek Komuna E Parisit 146.000€ 🎆  Rr. Medar Shtylla - Shk. Kristaq Rama Ne Pallat Te Pefunduar Ne 2007-ten (Ashensor) | Interior I Frymerzuar Nga Roberto Cavalli Me Nje Prekje Luksoze Ne Cdo Detaj Si Mobilimi, Materialet E Perdorura, Ngjyrat Dhe Ndricimi || Dysheme Me Parket Ac5 (Me I Miri Ne Treg) Kuzhine Moderne Me Elektroshtepiake 100% Te Reja || Tualetet Me Hidrosanitare Super Cilesore | Te Gjitha Instalimet E Reja Dhe Ne Potencial Te Plote


Q2757 


Ndarjet E Ambientit: 


- 1 Sallon + 1 Kuzhine E Madhe Si Me Vete

- 2 Dhoma Gjumi 

- 1 Garderobe ( Eshte Brenda Ne 1 Prej Dhomave Te Gjumit) 

- 2 Tualete

- 1 Ballkon 


- Sipërfaqe Totale 114 M2, Sip. Neto 100 M2

- Kati 4 ( Kati 3 Banim ) 

- Viti I Ndertimit: 2007 Me Ashensor


Karakterisitika:


- Apartamenti Eshte Dizenjuar Dhe Rikonstruktuar 100% Me Nje Prekje Luksoze Ne Cdo Detaj Si Mobilimi, Materialet E Perdorura, Ngjyrat Dhe Ndricimii 


- Interior Designi I Frymëzuar Nga Punime Të Roberto Cavalli 🖌️

- Punimet Në Apartament Janë Bërë 100% Të Reja Dhe Eshte I Pabanuar Me Pare!

- Parketi Është Zvicerian, Cilësia Më E Mirë Ac5

- Kuzhina Është E Re E Kompletuar Plotësisht

- Ndricim I Fshehur Me Spote Led

- Dekore Murale Dhe Piktura Ne Harmoni Te Plote Me Ambientin E Brendshem 


- Hapesira Te Mireshftytezuar Me Ndarje Perfekte Mes Tyre 

- Orientim Qe I Mundeson Nje Ndricim Natyral Shume Te Mire


- Tuletet Me Hidrosanitare Premium


- Sistemi Hidraulik Dhe Tuletet Janë 100% Te Reja Shtruara Me Pllakë Gres Porcelan

- Sistemi I Ndricimit Dhe Tavanet E Varura Jane Te Nderthurura Neper Apartament Dhe Jane Te Cilesise Gjermane! 


Çmimi: 146,000 Euro *I Padiskutueshem


Tel Ose Whatsapp: 
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 35311

Me te preferuarat