Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Okazion : 2+1 Komuna e Parisit - Kompleksi Dinamo - Rikonstruktim 100% i RI me Parket AC4


Pagesa 95,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja Pa Mobiluar
Siperfaqa 92.00
Kati 11
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Rruga Bilal Golemi, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 27/05/2021 23:20 Post ID: 36021 Lexime 156

Okazion : 2+1 Komuna E Parisit - Kompleksi Dinamo (92m2) - 95.000 Euro  ( 2 Min Nga Rr  E Kosovareve - Ndodhet Mbas Ola Fast )📍


 Q2794 


- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Soxhorno

- 1 Ballkon

- 1 Tualet


- Pallat I Ri ( Me Ashensor )

- Sip: 92 M2  - ( 82.9 Neto )

- Kati 11 ( Kati Fundit ) 


Karakteristika:


- Orientim Jug ( Plot Diell Dhe Pamje Panoramike) 

- Rikonstruktim 100% I Ri 🏡

- Me Parket Ac4 I Ri 

- Tualet 100% I Ri 

- Hyrja Dhe Pallati Eshte Shume I Mirembajtur Me Kamera


Çmimi Okazion 95.000 Euro 


Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 36021

Me te preferuarat