Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Okazion: 3+1 +2Ballk. - tek Shkolla e Baletit (mbas) Pallat i Ri -》 109.000Euro - 110m2 -Kati 3 - Plan


Pagesa 109,000 Euro
Ambjenti 3+1     Gjendja Bosh
Siperfaqa 110.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga Shyqyri Ishmi - Harta
INFO Data: 25/09/2021 15:25 Post ID: 46091 Lexime 377

 Okazion: 3+1 +2Ballk. - tek Shkolla e Baletit (mbas) Pallat i Ri -》 109.000€ - 110m2 -Kati 3 - Planimetri super te rregullt - Plot Diell ( Jug Lindje) - Vendndodhje Perfekte ne Qender


Q2936


- TË DHËNAT E NDARJES 


- 3 Dhoma Gjumi

- 1 Soxhorno + 1 Kuzhinë 

- 1 Korridor

- 1 Tualete me Ajrosje Natyrale 

 - 2 BALLKONE


Sip. Totale: 110 m2

Sip. Neto: 97 m2

Kati 3 -  (Pallat 8 katesh)

Pallat:  i Ri ( Viti 2005 )

Ashensor: PoKarakteristikat : - Planimetria e Rregullt 

- Ndarja e  ambienteve: 3 Dhoma Gjumi, 1 Sallon Kuzhine, 2 Ballkone, 1 Tualet i Madh

- Pallat shume i Mirembajtur dhe i pastër

- Orientim: Jug- Lindje ( Orientimi me Perfekt ) 

- Vendndodhja perfekte, pas Shkolles se Baletit, te Xhamia e Tabakeve , ( ne Qender te Tiranes dhe ne nje nga zonat me me Vlere ne Tirane, me te gjitha facilitete dhe dale ne Rruget me kryesore. 


Cmimi: 109.000€ ( Okazion per Zonen) pasi nuk gjen apart. 3+1 ne ate zone, ne pallat te ri,  me pak se 130.000 140.000 euro.Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 46091

Me te preferuarat