Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - OKAZIONN** Vile 3 Kateshe te Vilat Gjermane (Rr. Elbasanit) Super Mnd Investimi **Kat 1 Dyqan **4 Post Parkime


Pagesa 397,000 Euro
Ambjenti 5+1,    Gjendja Pa Mobiluar
Siperfaqa 409.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
Adresa Rruga Irfan Tershana, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 20/09/2022 15:28 Post ID: 83253 Lexime 693

Shitet Vilë 3 Katëshe Ne Super Vendodhje, Vilat Gjermane, Sa Kalon Shkollën Elite || Strukture Me Shfrytezim Maksimal Te Hapesirave || Kati I Pare Eshte Dyqan Dhe Oborri I Viles Mundet Te Parkoje Deri Ne 4 Makina || Instalimet Jane Te Gjitha Funksionale || Kati I Dyte Dhe I Trete Kane Verande Ne Cdo Dhome || Tualetet Me Ajrosje Natyrale 


***Super Mundesi Per Banim Dhe Per Investim Q3447


Te Dhenat E Ndarjes:


- 4 Dhoma Gjumi

- 2 Sallon + 2 Kuzhina

- 3 Tualete 

- 2 Korridore

- 1 Verande


- Katet : 3 

- Viti I Ndertimit: 2015 

- Ashensor: Jo - Kati Parë Është Dyqan Me Sip. 103.1 M²

 - Kati Dytë Me Strukturë 2+1+2wc+Verandë 153.1 M²

- Kati Tretë Me Strukturë 2+1+1wc+Verandë 153.1 M² 

- Sipërfaqe Trualli 295 M² ( I Cili Është I Mbjell Me Pemë Dhe Ka Vend Parkimi Për 3 - 4 Makina)


Extra: 


- Vila Shitet Me Çmim Okazion, Është Lëshuar Me Vite Me Qira Të 3 Katet, Mundësi Investimi Dhe Banimi Shumë E Mirë

- Me Hipotekë Të Rregulltë Çertifikata E Pronësisë E Lirë E Pastër Pa Bllokime.

- Zona Përreth Ka Vetëm Vila, Nuk Ka Ndërtesa Të Larta

- Është 2 Min Larg Fakultetit Ekonomik, 15 Min Larg Qendrës, 10 Min Larg Teg Dhe Autostradës Shumë Pranë Universiteteve Luarasi, Ekonomiku, Gjuhët E Huaja Dhe Shumë Shkollave Private Dhe Shtetërore

- Linja Urbanit Vilat Gjermane

- Akses Me Parkun E Liqenit 15 20 Min Larg 

- Fasilitetet Afër 
Cmimi: 397,000€


Tel Ose Whatsapp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 83253

Me te preferuarat