Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Spektaolar: 2+1+2wc +3 GARAZHE -(Kodra e Diellit, Eleonora) Pamje Panoramike Mbi TIRANE , Mobilim DRU ARRE Etj. 🔥OKAZION: 896Euro/M2🔥


Pagesa 179,000 Euro
Ambjenti 2+1,    Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 116.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Rrapo Hekali Farke,Shqiperia - Harta
INFO Data: 27/11/2022 02:32 Post ID: 92125 Lexime 392

🔥OKAZION: 896€/M2🔥 - Super Apartament 2+1+2WC**& GARAZH I MBYLLUR (3 Post Parkime) Eleonora - Kodra e Diellit || Totalisht I Mobiluar Me Arredim Modern plotesihst me dru arre || Aprtamenti Ndodhet Ne Zone Te Shkelqyer Dhe Ka Nje Pamje Fantastike mbi Komplet Tirane, Investimi eshte premium dhe i kompletuar 100% ! GARAZHI GJITHASHTU ESHTE SPEKTAKOLAR, ME HIPOTEKE, MODERN I SHTRUAR, NXE 3 MAKINA DHE DOLLAPE PER DEPO! ---- PALLATI SUPER CILESOR I VITIT 2010 - ME HIPOTEKE

🔥- ( VLERA E GARAZHEVE: 45.000€ , VLERA MINIMALE E Mobilimit & pajiajeve: 30.000€ - total 75.000€) Vlera e apartamenti 179.000€ - 75.000€ = 104.000€ / 116m2 = **** 869€/m2 *** Cmimi eshte absolutisht OKAZION🔥

Q2753

Te Dhenat E Ndarjes:

- 2 Dhoma Gjumi
- 1 Sallon Dhe Kuzhine ( OPEN SPACE )
- 2 Tualete
- 1 Ballkon
- Garazh 45m2 (3 Post PARKIME dhe dollape per Depo) me Hipoteke

- Sip Totale: 116 M2
- Sip Neto (E Brendshme) : 100.8 M2
- Sip e Garazhit: 45 m2
- Kati:5
- Katet E Pallatit: 8
- Pallat I Ri (Viti: 2010)
- Ashensor: Po

Karakteristika:

- Kuzhine E Re 100%
- Mobilim Totalisht Dru Arre, qe eshte nga llojet me te shtrenjta ne treg)

- Parket Cilesor Ac 5
- Arredim Total Moderne
- Kondicioner Inverter 3 ( Inverter)
- Pajisje Moderne ( Tv, Sobe,Kondicioner,Frigorifer Etj) Te Markave Me Te Mira Ne Treg

- Tualet Me Hidromasazh
- Lagje E Qete , Me Banore Familjare
- Hidraulike Dhe Elektrike Te Reja

- Apartamenti eshte pothuaje i pabanuar fare!

Cmimi: 179,000 Euro (I Padiskutueshem*)

🔥- ( VLERA E GARAZHEVE: 45.000€ , VLERA MINIMALE E Mobilimit & pajiajeve: 30.000€ - total 75.000€) Vlera e apartamenti 179.000€ - 75.000€ = 104.000€ / 116m2 = **** 869€/m2 *** Cmimi eshte absolutisht OKAZION🔥

Tel Ose Whatsapp:

Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 92125

Me te preferuarat