Tel. +355692514030
Business Property for Rent - Super Amb me Verande & Garazh ( Rr. Durresit, me Pamje - Mulliri, afer Qendres ) Total. i Investuar: PARKET AC5, Kondicioner & 2 Tualete te Reja


Payment 1,700 Euro
Square Feet 200.00
Floor 2
City - Zone Tirana - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Address Rruga e Durresit Tirane,Shqiperia - Maps
INFO Data: 20/02/2024 18:22 Post ID: 110167 Reads 1988

Hera E Parë Me Qera: Super Ambient ( 200 M2 Me Verandë Depo & Garazh ) Totalisht Privat | Hyrje Me Vete ( Rr. E Durresit - Mulliri, Afer Qendres ) K2 - Investimi 100% I Ri:  Praket Ac5 | Dyer Dritare Triplex Xham Me Grilla | Çati E Re Dhe Me Veshje Kapot | 4 Kondicioner / Ne Cdo Ambient | 2 Tualete Me Hidrosanitare  Incaso 


Q4482


Te Dhenat E Ndarjes:

- 3 Ambjente Punë 

- 1 Kuzhine

- 2 Tualet 

- 1 Korridor 

- 1 Depo

- 1 Ballkon 

- 1 Garazhd 

- 1 Verandë


- Sip Totale: 200m2

- Sip Neto: 110m2 

- Kati: 2

- Katet E Pallatit: 2

- Ndertim I Ri - 2020Karakteristika: 

Super Ambjent Ndërtesë Private 200 M2 Me Verandë Depo + Garazh -Totalisht Private 

Qendër / Rruga E Durrësit Te Mulliri Me Pamje Nga Rruga Kryesore

- Investimi 100% I Ri Me PARKET Ac5 

- Dyer Dritare Triplex Xham Me Grilla 

- Çati E Re 

- Nga Jasht Me Veshje Kapot 

- 4 Kondicioner 

- 2 Tualete Incaso 

- Një Super Verandë 

- Të Gjitha Punimet Janë Bërë Të Reja Dhe Me Cilësinë Më Të Lartë Në Treg


Extra Per Zonen: 

Rruga Durrësit, 1 Min Larg Qendrës (Me Pamje Nga Rruga Kryesore) Cmimi: 1,700 Euro * Neto***

Tel Ose Whatsapp:


Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 110167

Me te preferuarat