Tel. +355692514030
Home for Sale - Shitet: 2+1+2wc & 2 Bllk ( Liqeni, me Pamje - Hotel Sokrati ) k3, Pllt i Ri - Ap i Investuar: Mobilim Italian, PARKET & Elektro A++


Payment 226,000 Euro
Room | Kitchen 2+1,    Furniture Furnished
Square Feet 119.00
Floor 3
City - Zone Tirana - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Address Rruga Peti Tirane,Shqiperia - Maps
INFO Data: 19/02/2024 22:44 Post ID: 29855 Reads 334211

Shitet Super Apartament 2+1+2wc+ 2 Ballkone **2 Poste Parkimi Me Cmim Extra** ( Liqeni, Me Pamje - Fiks Hotel Sokrati ) Kati 3, Pallat I Ri Me Ashensor | Ap I Investuar: Mobilim Italian | Me Parket, Kondicioner |  Vetrata Dopio Xham, Tavane Varura, Ndriçim Të Fshehtë, Gipse, Spote | Kuzh E Kompletuar | Instalime Cilesore


Q4516


Te Dhenat E Ndarjes:

- 1 Sallon + 1 Kuzhinë 

- 2 Dhoma Gjumi 

- 2 Tualete

- 2 Ballkone

- 2 Korridore

- 1 Depo

- 2 Parkimi Extra Çmimit Në -1


- Sipërfaqja Bruto: 119m² 

- Sipërfaqja Neto:  110m²

- Sipërfaqja E Përbashkët: 9m² 

- Pallati I Ri (2014)  Me Ashensor

- Kati Apartamentit : 3   

- Katet E Pallatit : 5

- Orientimi :  Lindje  50 %   - Perëndim 50%


Karakteristikat: 

- Apartamenti Totalisht I Investuar: Me Parket, Vetrata Dopio Xham, Tavane Varura, Ndriçim Të Fshehtë, Gipse, Spote Etj

- Salloni : Është I Kompletuar Me Tv Plazëm, Kënd, Tavolin Ngrënje, Tapete, Kondicioner 24 Elektrolux, Dalje Në Ballkon Dhe Pamje Shumë Bukur

- Kuzhina : E Kompletuar Me Lavastovilje, Aspirator, Sobë, Mikroval, Frigorifer. Kundrabufeja Material Shumë Cilësor Dhe Me Ishull

- Korridori : I Bollshëm Mbushur Me Dollape

- Dhomat E Gjumit : Të Kompletuara Me Dollape, Krevat, Dyshek, Tv, Kondicioner

- Tualetet : Të Bollshëm, Njëri Me Dritare, Lavatriçe Etj

- Ballkonet : Të Mëdhej Me Dollape Dhe Pamje


Extra: 

- Zona Super E Qetë Dhe Familjare

- Çdo Fasilitet Afër, Ajëri I Pastër 

- Lidhet Direkt Me Zonat Kryesore Të Tiranës


 Çmimi : 226.000€ ( 2 Poste Parkimi ne -1, me Qepen | Cmim Extra **  50.000€ ) 

Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 29855

Me te preferuarat