Tel. +355692514030
Home for Sale - Shitet CMIM KLERINGU :🔥 1285Euro/m2🔥 - 2+1+2wc ( BOTANIKU - Kodra e Diellit 1, pa Hyre ) k 2 - Ndertim Premium, Faze Perfundimi


Payment 137,500 Euro
Room | Kitchen 2+1,    Furniture Emty
Square Feet 107.00
Floor 2
City - Zone Tirana - Kodra e Diellit
Address Kodra e Diellit - Maps
INFO Data: 20/02/2024 22:48 Post ID: 29604 Reads 341385

 Shitet Apartament 2+1+2Wc+1 Ballkon - ( KOPSHTI BOTANIK , Kodra E Diellit )  CMIM KLERINGU :🔥 1285€/m2🔥 ( pa hyrë brenda Rezidencës Kodra e Diellit 1) -  suoepr okazion nga cmime tqe jane shitur 1500€/m2

- Kompleks 2023  - Parket / Pllaka, Tualeti, Dyer të brendshme do vendosen nga Firma ose sipas dëshirës se klientit ** thjeshtë do Paguhet diferenca | Cilësi e mirë ndërtimi, Fasadë ventiluar, Polisterol midis tullave, Tullë 25she, sistemi elektrik & Hidrualik shumë i mirë 

- Afati përfundimeve eshte ne fillimin e Muajt Mars 2024 

- Aktualisht fazë punimesh ka mbaruar 98% 

- Planimetri e Rregulltë  dhe zonë shumë e QETË, AJËRI I PASTËR, PAMJE GJELBËRUAR, AKES ME AUTOSTRADËN, KOPSHTIN BOTANIK, LIQENIN ETJ

 

Q4282

Të dhënat e ndarjes 

- 1 sallon + kuzhinë

- 2 dhoma gjumi 

- 2 Tualete

- 1 korridor

- 1 Ballkon 


- Sipërfaqe Total : 106.83 m2

- Sipërfaqe neto : 92.55 m2 

- Kati : 2 Banim 

- Pallat i Ri me ashensor : 2023 në ndërtim 

- Katet e Pallatit : 5


-  Zona shumë e mirë dhe e Qetë & Fasilitete Afër

- Ambient perfekt për jetesë dhe investim për qira kur si pronë jepet minimalisht 600€ 


ÇMIMI : 137,500€  ( padisk)      -   CMIM KLERINGU :🔥 1285€/m2🔥   -    Nga 1500€/m2 

Për më shumë kontaktoni whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 29604

Me te preferuarat