Tel. +355692514030
Home for Rent - Central Chic Ap ⚜ 2+1+Kuzh. me Vete+2wc & Post Parkimi ( Myslym Shyr - Gjykata e Larte) k4, Pllt i Ri - Arredim & Pajisje Premium | Cdo Gje e Re


Payment 1,900 Euro
Room | Kitchen 3+1,    Furniture Furnished
Square Feet 190.00
Floor 4
City - Zone Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Address Rruga Shyqyri Berxolli Tirane,Shqiperia - Maps
INFO Data: 16/06/2024 16:54 Post ID: 103481 Reads 33933

Ultra Apartament Me Qera Në Zonën Më Të Preferuar Të Tiranës Në Myslym Shyri 2+1+Kuzh me Vete+ 2 Wc+ 2 Ballkone - Një Nga Apartamentet Më Të Veçantë Në Treg I Arreduar Me Arkitekt Në Çdo Detaj Të Mundshëm Dhe Të Cilësisë Premium - Çdo Gjë E Re Cilësore Dhe Bashkëkohore 


Q4635


Të Dhënat E Ndarjes 


- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon 

- 1 Kuzhinë

- 2 Tualete

- 2 Korridore

- 2 Ballkone 


- Sip Totale: 190m2

- Sip Neto: 177m2

- Kati: 4

- Katet E Pallatit : 10

- Pallat I Ri : 2019 


- Pallati Është Vit Ndërtim I Ri M Vasadë Ventiluar Dhe Termoizoluar Dhe Hidroizoluar

- Pallati Është Me Garazhde Nën Tokë

- Vit Ndërtim 2019

-  2 Ashensor Me Touch Gjerman

- Shakllët E Gjëra Dhe Me Ndriçim Natyal

- Apartamenti Brenda Është I Arreduar Në Detaje 

- I Gjithi I Shtruar Me Parket Dru Orgjinal Marr Nga Jashtë Në Të Gjithë Apartamentin

- Ndriçim Leed, Tavane Të Varura, Ndriçim I Fshehtë, Gipse, Spote Etj

- Lyer Me Bojë Të Shtrenjtë 

- Dera Kryesore E Blinduar Dyert E Tjera Cilësore

- Dritaret Tripleks Xham+Grila,  Izolimi Akustik Në Apartament Është 500% 

- Salloni Është Gjigand Me Kënd Super Komod, Tv 68 Polsh 

- Kuzhina Është Më Vete Me Elektroshtëpiake Të Shtrenjta Si  Frigorieri, Mikrovali, Soba, Pianuara, Aspiratori, Lavastovjlja.

- Tavolina E Ngrënies Dru 

- Sistem Ngrohje Ftohje Dakini Më I Miri Në Treg

- Tualetet E Reja Të Mirë Investuara Inkaso Me Pllakë Të Shtrenjtë Dush Super Të Mirë.

- Dhomat E Gjumit Me Shumë Dollap Parket Krevat

- Apartamenti Më Perfekt Në Zonën Më Përfekte Të Kryeqytetit.

- Instalimet Elektrike & Hidrulike Cilësore 


Çmimi : 1,900€ (2 Muaj garanci, dhe Parapagese 6 mujore)


Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 103481

Me te preferuarat