Tel. +355692514030
Home for Rent - H. e Pare me Qera: 3+1+Kuzh me Vete+2wc ( Mine Peza - Prokuroria ) i Kompletuar & me Sh Hapesire ++ PARKET


Payment 800 Euro
Room | Kitchen 3+1,    Furniture Furnished
Square Feet 145.00
Floor 6
City - Zone Tirana - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Address Rruga Mine Peza Tirane,Shqiperia - Maps
INFO Data: 23/09/2023 18:10 Post ID: 102571 Reads 23681

Here Te Pare Me Qera 3+1+2wc ( Rruga Mine Peza ) Kati 6, Pa Ashensor Totalisht I Rregulluar Dhe Shtruar Me Parket Ne Gjendje Shume Te Mire, Mundesi e Mire Per 4-5  Studente ( 160 - 200 Euro/Person ) | Planimetri Shume Te Rregullt- Totalisht E Mobiluar - Në Gjendje Shume Te Mire


Q4228


Te Dhenat E Ndarjes:


- 3 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon + Kuzhine

- 2 Tualete

- 1 Korridor 

- 2 Ballkone


-Sip Totale:145 m2

-Sip Neto: 130 m2

-Kati:6

-Katet E Pallatit:10

-Pallat I Ri

-Viti I Ndertimit: 2002


Karakteristika:  


- Jepet Apartament Me Qira Per Here Te Pare Totalisht I Rregulluar E Shtruar Me Parket Ne Gjendje Shume Te Mire

- Fantastike Pe r4-5  Studente ( 160 - 200 Euro/Person )

- Çdo Gje Ne Gjendje Te Mire E Rregulluar 3+1 Me Kuzhine Me Vete Dhe 2 Tualete + 2 Ballkone  


- Vendodhje Fantastike,Afer Prokurorise Se Pergjishme Shume Afer Zogut Te Zi.


- 100% E Rregulluar

- Planimetri Shume Te Rregullt

- Totalisht E Mobiluar 

- Në Gjendje Shume Te Mire


- Mobilim Totalisht I Rregullt

- Zona Ofron Parkim 


- Pajisjet Te Gjitha Ne Gjendje Shume Te Mire 

- Dhome Gjumi Totalisht E Mobiluar

- Pamje Panoramike E Paster

- Ndricim Natyral Te Larte Gjate Gjithe Kohes

- Orientim J

- Lagje E Qete , Me Banore Familjare


Extra: 

- Intalime Hidraulike Te Reja Shume Cilesore

- Facilietet Afer

- Akses Me Transport Publik Cmimi: 800 Euro / Muaj


*Paradhenie ( Garanci Me Pronarin ): 2.5 Muaj


Tel Ose Whatsapp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 102571

Me te preferuarat