Tel. +355692514030
Home for Rent - H. e Pare me Qera: 2+1 ( Liqeni - Petro Nini ) k7, Pllt v 2019 ** Arreduar me Arkitekt **25k Euro Investim (ne Qese)


Payment 1,350 Euro
Room | Kitchen 2+1,    Furniture Furnished
Square Feet 115.00
Floor 7
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Rruga Marko Bocari Tirane,Shqiperia - Maps
INFO Data: 23/09/2023 16:20 Post ID: 103480 Reads 23019

Hera E Parë Me Qira Mobilimi Akoma Në Qese 2+1+2ballkone - vendodhja Më Unik Trekëndësh Gjimnazit Petro Nin Liqenit Dhe Rrugës Së Kosovarëve- Arredimi Me Arkitekt 25 000 Eu ...- Sistem Multisplit Në Çdo Ambjent- Tavanet E Varur Punime Gipsi- Çdo Elektroshtëpiake E Re Elektrolux- Lavastovilje- 2 Tualetet Incaso Me Dritare- Njëri Ballkon Pamje Nga Liqeni - Mobilimi I Gjithi I Ri Me Porosi- Dhomat E Gjumit Të Mëdha Me Garderob Të Madhe - Pallati Super I 2019 - Ashensorë Të Madhë 


Q4187


Te Dhenat E Ndarjes:


- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 1 Tualet 

- 1 Korridor 

-  2 Ballkon 


- Sip Totale: 115m2

- Sip Neto: 98m2 

- Kati:7

- Katet E Pallatit:9

- Pallati Ri 

- Viti I Ndertimit: 2019

- Ashensor: Po



Karakteristika: 


Vendodhja Më Unike Trekëndësh Gjimnazi Petro Nini, Liqenit Dhe Rrugës Së Kosovarëve Hera E Parë Me Qira Mobilimi Akoma Në Qese 2+1+ 2ballkon .Apartamenti  Është Super I Mirë Ciësorë Dhe Në Super Vendodhje

- Arredimi Me Arkitekt 25 000 Eu ...

- Sistem Multisplit Në Çdo Ambjent

- Tavanet E Varur Punime Gipsi

- Çdo Elektroshtëpiake E Re Elektrolux***

- Lavastovilje

- 1 Tualetet Incaso Me Dritare

- Njëri Ballkon Pamje Nga Liqeni 

- Mobilimi I Gjithi I Ri Me Porosi

- Dhomat E Gjumit Të Mëdha Me Garderob Të Madhe 

- Perde Super Cilësore Me Porosi 

_apartamenti Ka Super Planimetri Shpëendarja Nëpër Apartamentë Shumë Komode Kjo Pasi Sa Hyn Është Koridori 

-Ka Super Ndriçim Në Çdo Ambjent Me Spote



- Pallati Super I 2019  Shumë Cilësor

- Ashensorë Të Madhë  Me Çip 

- Shkallë Të Gjera Dhe Me Dritare Ka Shumë Dritë 

- Hyrjen E Kanë Super Të Bukurë

- Siguri Të Lartë


Zona Më Unike Dhe Strategjike Ska Pasi Ke Liqenin Rrukën E Kosovarëve Komunën Dhe Sheshin Willson Bllokun Distanca 3 Min Max Në Këmbë

Çdo Facilitet Afër Për Argëtim Qetësi Dhe Për Dalje Direkt Nga Autostrada..




Cmimi: 1350 Euro ( I Padisk)


*Paradhenie (Garanci Me Pronarin ): 3 Muaj


Tel Ose Whatsapp:








































































Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 103480

Me te preferuarat