Tel. +355692514030
Home for Rent - Brand New ⚜ 1+1 ( Kmplk. Delijorgji - pas Hilton ) 100% i Ri, Cdo gje ne Qese - Elektro A++ PARKET & Sis. Chiller (Ngrohje / Ftohje)


Payment 800 Euro
Room | Kitchen 1+1,    Furniture Furnished
Square Feet 73.00
Floor 7
City - Zone Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Address Kompleksi Delijorgji, Tirane, Albania - Maps
INFO Data: 20/02/2024 18:13 Post ID: 103480 Reads 28690

Jepet me Qera: Brand New 1+1 πŸ“Kompleksi Delijorgji - mbrapa Hilton ( pallatet e reja )  |  100% i Ri, Γ‡do gje ne Qese || Markat me te mira te Elektroshtepiakeve || Sistem Qendror Kondicionimi || Dysheme PARKET AC5 || Ndricim me Spote LED || Vetranta Triple Xham || Tualet me Hidrosanitare Inkaso ||  Orientim JUG ** Plot Diell 

Q4457

Te Dhenat e Ndarjes:

1 Sallon & Kuzhine

1 Dhome Gjumi 

1 Tualet

1 Ballkon 


Sip: 73m2 

Kati: 7 ( me ashensor )

Pallat i Ri 

Orientim: Jug 


Extra: 

BRAND NEW 1+1 

- Te kompleksi Delijorgji - mbrapa Hilton ( kullat e reja te sapo mbaruara ) 

- I sapo Investuar dhe totalisht i mobiluar me cdo gje te re 

- Salloni totalisht i kompletuar, kend i madh, TV, kuzhine e bollshme dhe tavolina e ngrenies 

- Dhoma e gjumit e kompletuar me raft te madh dhe krevat/ dyshek 100% i ri dhe shume cilesor 

- Tualet i bollshem me aspirim


Γ‡mimi: 800 Euro / Muaj

Tel ose WhatsApp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 103480

Me te preferuarat