Tel. +355692514030
Home for Sale - CMIM KLERINGU: 1300Euro/m2🔥 2+1+2wc ( Don Bosko - Fiore Di Bosco, ne Krah ) k6 - Ndertim v 2023, Cilesi Premium: Fasade e Ventiluar & Or. Sh i Mir


Payment 149,500 Euro
Room | Kitchen 2+1,    Furniture Emty
Square Feet 115.00
Floor 6
City - Zone Tirana - Don Bosko
Address Rruga Don Bosko Tirane,Shqiperia - Maps
INFO Data: 03/12/2023 21:21 Post ID: 18424 Reads 367505

Shitet Apartament ÇMIM KLERINGU  🔥 (1300€/m2)🔥  nga 1450€/m2 që eshtë tregu  -  2+1+2wc+1 Ballkon planimetri Perfekte  - Don Bosko - Rezidenca Paralele Living.- Kompleks 2023 -Cilësi E Mirë Ndërtimi, Fasadë Ventiluar, Polisterol Midis Tullave, Tullë 25she, Sistemi Elektrik & Hidrualik Shumë I Mirë - Afati Përfundimeve Tetor 2024 - Aktualisht Fazë Punimesh Ka Mbaruar Tulla - 1.2 Km Nga Unaza E Tiranës Ose Arshiva, 2 Km Nga Qendra Dhe 700 M Nga Unaza E Madhe Tiranës Që Po Bëhet - Planimetri E Rregulltë  Dhe Zonë Me Potencial Shumë Të Madh Zhillimi Njëlloj Si Astiri Para 4 5 Vitesh Me Tani. Rritje E Aseteve Dhe Rritje E Qera


Q4285

 

Të Dhënat E Ndarjes 


- 1 Sallon + Kuzhinë

- 2 Dhoma Gjumi 

- 2 Tualete

- 1 Korridor

- 1 Ballkon 


- Sipërfaqe Total : 114.49m2

- Sipërfaqe Neto : 99.78m2

- Kati : 6 Banim 

- Pallat I Ri Me Ashensor : 2023 Në Ndërtim 

- Katet E Pallatit : 9


Karakteristikat: 


- Shitet Apartament 2+1+2wc+1 Ballkon - Don Bosko - Rezidenca Paralele Living.

- Kompleks 2023 

 -Cilësi E Mirë Ndërtimi, Fasadë Ventiluar, Polisterol Midis Tullave, Tullë 25she, Sistemi Elektrik & Hidrualik Shumë I Mirë 

- Afati Përfundimeve Tetor 2024 

- Aktualisht Fazë Punimesh Ka Mbaruar Tulla 

- 1.2 Km Nga Unaza E Tiranës Ose Arshiva, 2 Km Nga Qendra Dhe 700 M Nga Unaza E Madhe Tiranës Që Po Bëhet.


- Planimetri E Rregulltë  Dhe Zonë Me Potencial Shumë Të Madh Zhillimi Njëlloj Si Astiri Para 4 5 Vitesh Me Tani. Rritje E Aseteve Dhe Rritje E Qiras


Extra: 


- "Rezidenca Parallel Living" I Jep Zonës Së Don Boskos Një Hov Të Rëndësishëm Zhvillimi Përmes Larmishmërisë Së Fuksioneve Si: Apartamente, Dyqane, Zyra.


- Stili Arkitektonik I Realizuar Në Të Tre Volumet E Rezidencës E Bën Atë Të Ketë Një Pamje Madhështore Dhe Identifikuese Si Një Godinë Banimi E Cila Ofron Kushte Dhe Cilësinë Më Të Lartë Të Banimit.


||Parallel Living Residence||• Dedicated To Your Living


- Zona Shumë E Mirë Dhe E Qetë & Fasilitete Afër

- Zonë Në Zhvillim Çmimi : 149.500€ ( I Diskutushëm )  *** (1,310€/M² (Firma Shet Me 1400€/M²- 1500€/M²) Dhe Në Zonë Nuk Gjen Pa 1350€ M² Rast I Mirë Dhe Planimetri Shumë Shumë E Mirë


Për Më Shumë Kontaktoni Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 18424

Me te preferuarat