Tel. +355692514030
Home for Sale - Shitet: 2+1+2wc **i Pabanuar me Pare ( Liqeni - Kop Zoologjik ) Ndr. v 2011 | Cdo Gje e Re: PARKET, Elektro & Kuzh A++ **Qetesi


Payment 158,000 Euro
Room | Kitchen 2+1,    Furniture Furnished
Square Feet 105.00
Floor 2
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Rruga Eduard Mano Farke,Shqiperia - Maps
INFO Data: 23/09/2023 19:24 Post ID: 17471 Reads 315470

Shitet Apartament 2+1 ** I Pabanuar Më Parë, Te Liqeni - Pranë Kopshtit Zologjik (Kati 2, Ndertim I V. 2011 Me Sistem Kapot Dhe Grafiato) Mobilim Cilesore Dhe Estetik ** Aktualisht Me Qera 550 Euro Net | Apt I Investuar: I Gjithi Me Parket Dhe Kondicioner ++ Kuzhina, Salloni I Ri, Tuletet,  Dhomat E Gjumit, Instalimet Elektrike & Hidrualike  

**** Kushtet e Pageses me këste:  80% në momentin e Blerjes,  20% në momentin e dorëzimit te Apartamentit ****

Q4207

Të Dhënat E Ndarjes 

- 1 Sallon + Kuzhinë
- 2 Dhoma Gjumi 
- 2 Tualete
- 1 Korridor
- 1 Ballkon 

- Sipërfaqe Total : 104.5 M2
- Sipërfaqe Neto : 93.3 M2 
- Kati  2.
- Pallat I Ri Me Ashensor : 2011
- Katet E Pallatit : 5


Karakteristikat: 

 -  Shitet Apartament Unik Dhe I Pabanuar Më Parë 2+1 Te Liqeni - Pranë Kopshtit Zologjik Te Rruga Eduard Mano
- Apartamenti Është I Mobiluar Bukur
- Çdo Gjë Është Cilësore 
- I Dhënë Me Qira Aktualisht 550€ Neto 
- Apartamenti Është I Shtruar I Gjithi Me Parket Në Çdo Dhomë Dhe Gjithashtu Çdo Dhomë Ka Kondiconer 12
- Kuzhina Salloni E Re, Tuletet,  Dhomat E Gjumit, Instalimet Elektrike & Hidrualike Çdo Gjë
- Qetësi Absolute - Pallat Me Sistem Kapot Dhe Grafiato
- Apartamenti Është Termozioluar Dhe Hidroizoluar. Dritaret Janë Dobio Xham 
- Kuzhina Me Çdo Elektroshtëpiake Dhe E Bollshme Me Frigorifer 2 Katësh 

Extra: 

- Zona Super E Qetë Familjare Dhe Me Njerëz Të Shtresës Lartë, Mund Të Mundësohet Dhe Një Mundësi Parkimi Me Pagesë
- Apartamenti Dorëzohet I Kompletuar 
- Çdo Gjë Me Porosi, Perdet, Këndi Etj 


Çmimi : 158.000€ ( I Padiskutushëm ) 

 **** Kushtet e Pageses me këste:  80% në momentin e Blerjes,  20% në momentin e dorëzimit te Apartamentit ****

Për Më Shumë Kontaktoni Ne Whatsapp:


Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 17471

Me te preferuarat