Tel. +355692514030
Home for Rent - Modern Villa 🏡 ** 2 kateshe me Pishine ( TEG - Vishnje ) 5 Dh. Gjumi, 3wc & 3 Poste PARKIM -- Investim Premium


Payment 4,500 Euro
Room | Kitchen 5+1,    Furniture Furnished
Square Feet 803.00
Floor 2
City - Zone Tirana - Sauk
Address Vishnje, TEG, Tirane, Albania - Maps
INFO Data: 23/04/2024 18:33 Post ID: 110168 Reads 37650

Jepet Me Qera: Vilë Premium - Teg (Vishnje ) 263m2 Ndertim dhe 803m2 Truall  (250.000€ Investim ) 6 Dhoma Ne Total - 5 Dh. Gjumi + 3wc + Kuzhine me Vete + 1 Depo e madhe & 3 Poste Parkimi  | Investimi Dhe Cilësia E Materialeve / Pajisjeve Në Vilë Janë Top Of The Line, Të Zgjedhura Me Kujdes Dhe Të Importuara Nga jashtë ( nga Italia dhe Gjermania ) 


- Vila Është vit Ndërtimi 2019 e  Investuar Maksimalisht. 

- Me Pishinë Fantastike Gjigande, me Vetëkullim & Ndriçim, Privatësi maksimale pasi është e rrethuar me pemë të larta dhe gjelbërim kudo

- Dizajn perfekt Me Arkitekt, Organizim Dhe Shfrytëzim i Pronës Në Çdo Centimetër Të Saj

- Vila Ka Diell Gjatë Gjithë Ditës, Pamje Të Lirë (Horizont te gjere) Dhe Qetësi Absolute


Q4609


 Të Dhënat E Ndarjes 

- Sipërfaqe Truall : 803m2

- Sipërfaqe Ndërtim : 263m2 ( Pa Verandën) + 40m² Veranda 

- Kati Parë : 151m2 

- Kati Dytë : 112m2 + 40m² Veranda 

- Me Hipotekë Të Rregullt

- Katet Total : 2 

- Vit Ndërtimi : 2019


- Ndarjet e Ambienteve: 

- 5 Dhoma Gjumi 

- 1 Sallon I Madh

- 1 Kuzhinë  E Madhe Me Trapezarinë

- 3 Tualete 

- 2 Korridor

- 1 Verandë & 1 Ballkon 

- 1 Dhomë Teknike

- 1 Dhomë Garderobë + Lavanteri 

- 3 Poste Parkimi 

- 1 Oborr & Lulishte 

- 1 Magazinë Jashte Viles


Detaje Të Investimit

- Vilë Është Projektuar Dhe Dizenjuar Me Arkitekt, Çdo Hapsirë Është Shfrytëzur Në Maksimum, Ështē  E Kuruar Në Detaje Në Çdo Cep Të Saj Brenda Dhe Jashtë. Si Dhe Ka Një Investim Marramendës me kosto mbi 250,000€

- E Veshur Me Pllakë Termike ( Fasadë te Ventiluar ) 

- Gjithë Vila Ka Sistem Për Të Siguruar Termoizolimin, Hidroizolimin Dhe Izolimin Akustik Të Saj

- Oborri Është Mbjellur Me Bar Dhe Mirëmbahet Me Bahçevan. Është Shtruar Me Pllaka Guri Dhe E Gjithë Vila Nga Jashtë Rrethohet Me Kangjella Dhe Peme Të Larta

- Sistemi I Ngrohjes/Ftohjes Është Chiller Qendror, Instaluar Nën Dysheme, I Markes "Mitsubishi"   I Blerë Në Gjermani

- Sistemi Elektrik Është Bërë I Gjithi Nga "Alba Elektrik" Dhe Një Pjesë E Mirë E Ambazhureve Apo Spoteve Është Sjellë Nga  Gjermania 

- Vetratat Janë Tripleks Xham Termiko-Plastik Të Markes "Rehau",  Cilësore Në Izolimin E Zhurmave, Rregullimin E Temperatures Dhe Lageshtirës 

- Grilat Janë Automatike Dhe Super Cilësore 

-Vila Është Në Versionin Smart Home  Ku Çdo Gjë  duke filluar nga Sistemi I Ngrohjes, Ndriçimi,Grillat, Tv, Pajisjet Ejt  Komandohen Nga Telefoni

- Parketi I Shtruar Në Ambiente Të Caktuara Është I Markës "Parador" 

- Lyer Me Bojë Premium Ekologjike, E Cilësisë Së Pare 

- Çdo Elektroshtëpiake Është E Markës "Bosch", Sjellë Nga Jashtë 

- Vila Ka Të Instaluar Dhe Një Depozitë Uji 500 Litra Me Ujë Të Filtruar Dhe Të Pijshëm

- Ka Gjenerator Fabrike Dhe Është I Lidhur Automatikisht Me Shtëpinë Dhe Në Momente Stuhish Apo Mungesë Elektrike Nga Shtëpia Nuk Ikën Asnjëherë Energjia ( Gjeneratori Ka Kushtuar 40,000€ )

- Sistem I Kullimit Të Shirave eshte I Përsosur 

- Panele Diellore 

- Filtrim Uji Nga Alb - Uji 

- Impjant Vaditje 

- Trualli  I Mbjellur Me Palma, Ulli, Bar, Pemë Të Tjera 


- Zona:  Rezidenca Ku Është Vila Është 12  Km Larg  Nga Qendra E Tiranës. Një Ndër Komplekset Më Të Mira, Me Administrim/Mirëmbajtje Me Infrastrukturë Moderne, Që Ofron Një Jetesë Të Qetë Në Një Komunitet Elitar Me Privatësi Maksimale

- Zona Përrreth Është E Zhvilluar Me Komplekse Banimi & Tregtare 


Kati I Parë Është I Përbërë Nga : 

- 1 Sallon I Madh Me Oxhak Funksional

- Soxhorno  E Mobiluar Me Poltrone Të Marra Me Porosi Super Të Shtrenjta & Cilësore

- Pajisur Me  Tv Plazem Gjigand, Tavolinë Druri Dhe Llampadar ( Salloni Ka Dhe Dalje Në Oborr ) 

- 1 Kuzhinë E Kompletuar, Xhama Me Touch Dhe Sensor Për Hyrje Dhe Dalje Në Kuzhinë, Kundrabufe Cilësore Dru & Banak. Elektroshtëpiaket Janë Të Gjitha Bosch Si : Mikroval, Aspirator, Sobë, Pianuar, Frigorifer Etj 

-  Pajisur Me Tavolinë Ngrënie Me 6 Karrige    

- 1 Korridor Me Hapësirë, Dollap Këpucësh, Pasqyra Dekoruese 

- 1 Tualet Me Dritare, Me  Hidrosanitare Cilësore Dhe Pasqyrë Me Touch 

- 2 Dhoma Gjumi Të Kompletuar  


 Kati I Dytë Është I Përbërë Nga :

 

- 3 Dhoma Gjumi Të Mobiluara Me Krevat Dopio Dhe Dyshek, Pajisur Me Dollapë Inkaso & Tv 

- 1 Korridor 

- 2 Tualete Të Mirë Investuar Me Dritare Dhe Pasqyrë 

- 1 Verandë 


- Vila Është Pothuajse E Pabanuar Çdo Që E Re Dhe Cilësore. Për Një Jetesë Me Kushtet Elitare, Që Vila & Kompleksi t'i Ofron Më Së Miri. Një Vilë Ëndrrash E Sapo Dalë Në Treg


Çmimi : 4.500€ / Muaj

Për Më Shumë Kontaktoni Ne Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 110168

Me te preferuarat