Tel. +355692514030
Home for Rent - 2+1 GJIGAND 135m2 (Bllok - fiks te LSI ,Conadi ) k.6 Ashens PALLAT I RI SUPER - : PARKET, Kondicioner - OXHAK , Pamje Panoramike - Cmimi okazion me Tr


Payment 600 Euro
Room | Kitchen 2+1,    Furniture Furnished
Square Feet 135.00
Floor 6
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Rruga Sami Frasheri Tirane,Shqiperia - Maps
INFO Data: 23/09/2023 16:05 Post ID: 110168 Reads 24954

Jepet Me Qera: 2+1 gjigand Ne Vendndodhje Elitare,Fiks Tek Lsi Ne Bllok (Kati 6, Ashensor) Pallat V 2010 | PAMJE PANORAMIKE -  Apartament Gjigand Me Hapsira Te Bollshme Dhe Shume Drite | I Mobiluar, Kondicioner Ne Cdo Dhome | Parket | Tualet Me Dritare | Pamje E Lire Dhe Orientim Jug P


Q4226


Te Dhenat E Ndarjes:


- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine E MADHE OPEN SPACE ME BALLKON TE MADH 

- 1 Tualet  

- 1 Korridor 

- 2 Ballkone 


- Sip Totale:135m2

- Sip Neto: 125m2

- Kati: 6

- Katet E Pallatit: 7

- Pallat I Ri

- Viti I Ndertimit: 2010

- Ashensor: Po

- Hipoteke: PoKarakteristika:


- Apartament I Bollshem Dhe Me Shume Drite

- Planimetri E Rregullt Dhe Orientim Shume I Mire

- 2 Ballkone Te Medhenj 

- Dhome Ndenje Shume E Madhe Dhe Kuzhine Me Vete 

- Parket Druri Ne Dy Dhomat E Gjumit 

- Tualet I Madh Me Vaske Gjithashtu Me Dritare Te Madhe Dhe Drite 

- Dritaret Te Gjitha Dopioxham Dhe Me Grila 

- Kondicioner Ne Cdo Dhome 

- Pajisjet Funksionale Ne Te Gjitha Dhomat 


Extra:


- Pallat I Ri I Mireadministruar 

- Ashensor I Madh Dhe Hyrje Shume Private 

- Pamje E Lire 

- Lagje Elitare Per Banim Ne Zemer Te Bllokut 

- Te Gjitha Fasilitetet Posht Pallatit

- Sherbime Shume Cilesore Ne Zone Duke Nisur Qe Nga Marketet(Conad&Baronesha) E Deri Tek Restorantet,Kujdesi Ndaj Vetes Etj.

- Akses Direkt Me Unazen E Vogel 

 


Cmimi: 600 Euro 


*Paradhenie ( Garanci Me Pronarin ): 2.5 Muaj


Tel Ose Whatsapp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 110168

Me te preferuarat