Tel. +355692514030
Home for Rent - H. e Pare me Qera: 2+1+Kuzh. Vec+ 2wc (siper Kristal Center ) k3, Pllt i Ri - i Mobiluar & Investuar


Payment 580 Euro
Room | Kitchen 2+1,    Furniture Furnished
Square Feet 127.00
Floor 3
City - Zone Tirana - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Address Rruga e Zallit Tirane,Shqiperia - Maps
INFO Data: 19/02/2024 20:13 Post ID: 18278 Reads 344001

Jepet Per Here Te Pare Me Qera: 2+1 Me Kuzhinë Vec + 2 Wc & 2 Ballkone ( Kristal Center, Siper Te Rrethi Selites ) Kati 3, Pallat I Ri Me Ashensor | Apt Me Planimetri Perfekte, Mobilim Shume Cilësor | Investuar Me Spote, Tavan Varur, Kondicioner | Tualetet E Bollshme Dhe Me Hapësirë ( Njëri Me Dritare )  Kondicioner | Kuzhina Me Cdo Pajisje | Depo Me Shume Hapesire + Lavatriçe

Q4502

Te Dhenat E Ndarjes:

- 1 Sallon 

- 1 Kuzhinë Më Vete 

- 2 Dhoma Gjumi 

- 2 Tualete

- 2 Ballkone

- 2 Korridore

- 1 Depo


- Sipërfaqja Bruto : 127m2

- Sipërfaqja Neto :  117.5m²

- Sipërfaqja E Përbashkët : 10m2

- Pallati I Ri

- Kati Apartamentit 3  

- Katet E Pallatit 9

- Orientimi Veri 60%   - Perëndim 40%

- Ashensor : Po

- Viti Ndërtimit : 2013


Karakteristikat: 

- Jepet Për Herë Të Parë Me Qira 2+1 Me Kuzhinë Me Vete 2 Wc+ 2 Ballkone

- Planimetri Perfekte, Apartament I Ri I Banuar Më Parë Me Sipërfaqe 127 M² 

- Mobilim Shumë I Mirë Dhe Cilësor

- Investuar Me Spote, Tavan Varur, Kondicioner Etj

- Tualetet E Bollshme Dhe Me Hapësirë ( Njëri Me Dritare Te Dhoma Çiftit)  

- Këndi I Bollshëm I Ri, Me Tv Plazëm, Perde Të Reja, Kondicioner

- Kuzhina Me Sobë, Pianurë ( 2 Vatra Korent 2 Vatra Gaz) Pianur, Frigorifer Dhe Me Pamje Dhe Ajërim  Ndërsa Gatuan 

- Dhomat E Bollshme, Me Dritë Dhe Të Kompletuara

- Depo  Që Merr Shumë Gjëra + Lavatriçe.


Extra: 

- Zona Super E Qetë Dhe Familjare

- Çdo Fasilitet Afër

- Akses Autostradë

- Apartament Perfekt Për Një Familje 3-4 Persona, Shumë Funksionale Dhe Familjare, Zona & Apartamenti Plotësojn Çdo Kusht Jetese Dhe Çmimi Është Shumë I Mirë Me Çfarë Ofron Tregu Në Ato Zonë, Me Këto M² Dhe Këtë Gjendje


Çmimi: 580€ / Muaj

Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 18278

Me te preferuarat