Tel. +355692514030
Home for Sale - OKAZION** Shitet 1+1 ( Kristal Center ) k6, pa Ashensor - Planimetri e Rregullt, i Bollshem **Or JUG


Payment 85,000 Euro
Room | Kitchen 1+1,    Furniture In Part
Square Feet 64.00
Floor 6
City - Zone Tirana - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Address Rruga Robert Shvarc Tirane,Shqiperia - Maps
INFO Data: 05/12/2023 13:11 Post ID: 105833 Reads 21068

Okazion: Shitet 1+1 ( Kristal Center ) Kati 6, Pa Ashensor - Apartament I Bollshëm Dhe Me Planimetri Shume Te Rregullt | Orientim Jug **Plot Diell 


Q4336


Të Dhënat E Ndarjes 


- 1 Sallon + Kuzhinë

- 1 Dhomë Gjumi 

- 1 Tualet 

- 1 Korridor

- 1 Ballkon 


- Sipërfaqe Total : 63.3m2

- Sipërfaqe Neto : 56.7m2 

- Kati : 6, I Fundit  ( 5 Banim )  

- Pallat I V 2003. Pa Ashensor  


Karakteristikat: 


- Shitet Apartament Okazion 1+1+ Wc + 1 Ballkon - Kristal Center - Rruga Robert Zhvarc 

- Apartament I Bollshëm, Me Orientim Jug Dritë, Afër Autostradës, Zonë Shumë E Mirë, Planimetria Shumë E Mirë. 

- Pallat 6 Katësh, Kati Fundit Kati 6 

- Aktualisht I Dhënë Me Qira 

- Çmim Shumë I Mirë, Apartament Shumë I Mirë Për Banim Dhe Investim Kthim Investimi Me Qiran Aktuale Shumë Të Mirë.


Extra:


- Zona Shumë E Mirë, Akses Autostradë, Lidhet Me Shumë Zona Të Mira Si Komuna Parisit, Liqeni, Kopshti Zologjik & Botanik, Kodra E DiellitÇmimi : 85.000€ ( I Padiskutushëm ) 


Për Më Shumë Kontaktoni Whatsapp:


Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 105833

Me te preferuarat