Tel. +355692514030
Business Property for Rent - Amb per Zyra (270m2) Open Space ( Gjim. Ismail Qemali ) i Investuar: Sis. Kondicionimi & Audio + Ndricim LED | 4m Lartesi Tavani


Payment 2,500 Euro
Square Feet 380.00
Floor 2
City - Zone Tirana - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Address Rruga Johan Fon Han Tirane,Shqiperia - Maps
INFO Data: 25/04/2024 01:25 Post ID: 103438 Reads 2517

Jepet me Qira Ambinet për Zyra 270 m² Open Space, mundesi per te Marre m2 me shume **  Kati 2 nga Toka ( 500 m nga Toptani ) ngjitur me gjimnazin Ismail Qemali, Rruga Johan Fon Han.- Pallat 8 katësh i ri.- Ambienti është 4 m lartë, me sistem kondicionimi dhe sistem aspirimi.- Ndriçim me Spote dhe Neone- Sistem Audio - I përshtatshëm për çdo lloj biznesi 


Q4491


Te dhenat e ndarjes:


- 1 ambient open space 

- 2 dhoma 

- 3 Tualete

- 2 Ballkone

- 1 Korridor


- Sipërfaqja Neto :  250 m²

- Sipërfaqja e Përbashkët : 20 m² 

- Sipërfaqja Bruto : 270 m² 

- Pallati :  Ri 

- Katet e pallatit : 9

- Kati ambienit : 2 

- Orientimi :  JUG - LINDJE 

- Ashensor : JO

- Viti ndërtimit : 2008

- Open Space  ( Mundësi për 1000 m²) 


Karakteristikat: 


- Jepet me Qira Ambinet për Zyra 270 m² Open Space, Kati 2 nga Toka ( 500 m nga Toptani ) ngjitur me gjimnazin Ismail Qemali, Rruga Johan Fon Han.

- Pallat 8 katësh i ri.

- Ambienti është 4 m lartë, me sistem kondicionimi dhe sistem aspirimi.

- Ndriçim me Spote dhe Neone

- Sistem Audio 

- I përshtatshëm për çdo lloj biznesi   

ÇMIMI : 2500€ Neto ( diskutushëm )

Tel ose WhatsApp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 103438

Me te preferuarat