Tel. +355692514030
Business Property in Sale - Supreme Office: Amb **Open Space 320.7m2 ( te Casa Italia - Dogana ) 100% i Ri *Buze Autostrade ** 3,5m Lartesi + Mnd Ndarje


Payment 545,000 Euro
Square Feet 321.00
Floor 1
City - Zone Tirana - Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja
Address Rruga 29 Nentori Tirane,Shqiperia - Maps
INFO Data: 25/04/2024 02:55 Post ID: 98690 Reads 2150

Shitet Ambient Komercial ** Njësi Open Space  Tek Casa Italia - Hotel Mercuri ( Vendndodhje Fantastike )  +  3 Poste Parkimi Me Cmim Extra | 100% I Ri ** I Paperdorur | Planimetri Shume Te Rregulltë Qe Mund Te Modifikohet Sipas Deshires | Mundësi Ekspozimi I Fasadës Dhe Biznesit Për Reklamim Perfekt | Ka Pamje &  Akses Të Menjëhershëm Në Autostradë | Horizont, Dritë, Privatësi & Kualitet Ndërtimi. | Eshte I Larte Si Njësi (  3.5m ) Vetrata Dopio Xham


 **Mundësi Ndarje Në Disa Zyra* Apo Apartamente*** 


Q4584

Te Dhenat E Ndarjes:

- 1 Ambiente Pune Open Space (270.4m2 Neto)

- 1 Tualet  (Që Mund Bëhen 2 3) 

- 4 Ballkone

- Fasade Corner ** Buzë Rrugës**


- Sip Totale: 320.7m2

- Sip Neto: 270.4m2

- Kati:  1  Nga Toka 

- Katet E Pallatit:  7

- Pallat V 2023

- Ashensor: Po

- Post Parkimi : Po ( 3 Poste Parkimi Me 45.000€ Cmim Extra ) 


Karakteristika: 

-  Shitet Ambient Elitar Njësi Open Space Casa Italia 321 M²  - Hotel Mercuri ( Vendodhje Fantastike)  +  3 Poste Parkimi Extra Çmimit

- 100% E Re (E Pabanuar)

- Planimetri Shume Te Rregulltë & Modifikohet Sipas Biznesit 

- Mundësi Ekspozimi Të Fasadës Dhe Biznesit Për Reklama

- Ka Pamje  & Akses Të Menjëhershëm Në Autostradë

- Horizont, Dritë, Privatësi & Kualitet Ndërtimi.

- Eshte I Larte Si Njësi (  3.5 M )

- Vetrata Dopio Xham

- **Mundësi Ndarje Në Disa Zyra* Apo Apartamente*** 


Extra: 

- Ambienti Ka Lartësi, Është Buzë Autosradës View 360° Nga Rruga. 

- Vendodhje Strategjike 


Çmimi : 545.000€ ( I Padiskutushëm + 45.000€ 3 Poste Parkimi )

Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 98690

Me te preferuarat