Tel. +355692514030
Land for Sale - OKAZION (*80Euro/m2) TOKE (2,700m2) RINAS (Rr. Kryesore, pa Kaluar Epoken) Akses Direkt


Payment 216,000 Euro
Square Feet 2.70 Dynym (Ose 2700 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
City - Zone Tirana -
Address Rruga Nene Tereza ,Shqiperia - Maps
INFO Data: 22/09/2023 17:39 Post ID: 97557 Reads 717

Shitet Tokë Në Rrugën E Rinas, Pa Kaluar Epokën (Pranë Autostradës Tiranë - Durrës) 2700 M2 Me Hipotekë ( Titulli Tokë Arë) - Qetësi Absolute, Privatësi.- Buzë Rruge Me Akses Direkt


Q4165


Të Dhënat :


- Sipërfaqja : 2700 M² ( Me Mundësi Blerje Dhe Më Shumë ) 

- Intesiteti : 0.6 K1 Dhe 0.2 K2 

- Pdv : Po 

- Ksht : K1 = 30% K2 = 15%

- Kshr : 10% 

- Kshp : 25% 

- Lartësia Në Kate : 3 M

- Lartësia Në Metra : 10 M

- Tokë E Kuqe, Në Çertifikatë Pronësie Është 2- Km Nga Megatek


Karakteristika: 


- Shitet Tokë Në Rrugën E Rinas Pa Kaluar Epokën Pranë Autostradës Tiranë - Durrës  -  2700 M2 Me Hipotekë ( Titulli Tokë Arë) 

- Qetësi Absolute, Privatësi.

- Buzë Rruge Dhe Ka Akeses Dhe Rrugë


Extra: 


 Dytësore, Pozicion Strategjik Dhe Perfekt  Për Biznes, Kapanon Etj

- Zonë Në Zhvillim Shumë Pranë Autostradës Tiranë - Durrës Dhe Shumë Pranë Areoportit . Onë Strategjike Midis Tiranës Dhe Durrësit

Nga Lalëzi 15-20 Min Me Makinë, 10 Min Nga Autostrada 

- Çmim Okazion 80€/M²  . Çmimi : 216,000€   


Tel Ose Whatsapp:

Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 97557

Me te preferuarat