Tel. +355692514030
Home for Rent - Duplex: 3+1+2wc & 1 Post Parkimi ( Eleonora - Kodra e Diellit ) Ashensor | I Investuar - Mobilim Cilesore | PARKET, Elektro A++ & Cdo Komoditet


Payment 750 Euro
Room | Kitchen 3+1,    Furniture Furnished
Square Feet 175.00
Floor 3
City - Zone Tirana - Kodra e Diellit
Address Rruga Abraham Linkoln ,Shqiperia - Maps
INFO Data: 24/04/2024 18:03 Post ID: 102561 Reads 30884

Duplex 3+1+2 Tualete Dhe Ballkone (Eleonora - Kodra E Diellit) Pallat I Ri Me Ashensor | Kati 3&4 | I Kompletuar Dhe Investuar Nga Pronaret Si Per Vete | Parket, Mobilim I Mirembajtur Dhe Cdo Elektroshtepiake | Ndricim Shume I Mire, Me Hapesire Te Bolleshme Qe Mundeson Komoditet Maksimal


Q4604


Te Dhenat E Ndarjes


- 1 Kuzhine 

- 1 Soxhorno

- 1 Korridor 

- 3 Dhoma Gjumi 

- 2 Tualete 

- 2  Ballkone


Kati I Perbehet Nga Soxhorno,  Kuzhina Me Vete, Ballkoni, 1 Dhome Gjumi & Tualeti

Kati Ii Perbehet Nga Korridori ,2 Tualetet, 2 Dhoma Gjumi & Nje Dhome Qe Perdoret Si Magazine / Depo


-       Hipoteke : Po

- Sip Totale : 175 M2 

- Sip Neto (E Brendshme) : 163m2

- Kati: 3 &4 Dupleksi 

- Katet E Pallatit : 6


- Karakteristika:


Dupleks ( 3+1+2wc & 2 Ballkone) Ne Nje Zone Shume Te Mire Eleonora - Kristali , Me Banore Familjare, Te Gjitha Fasilitetet Afer, Me Ajer Te Paster & Qetesi Dhe Shume Prane Rrugeve Kryesore


- Shume Afer Me Autostraden, Liqenin, Komunen E Parisit  


- Dupleksi Ndodhet Ne Nje Pallat Shume Te Mire, I Ndertuar Me Cilesi, Me Nje Mireadministrim Dhe Me Banore Shume Te Mire


- Dupleksi Kati 3& 4 Ka Shume Ndricim Natyral, Strukturen E Rregullte Dhe Investimet Jane  Bere Si Per Vete

- Dhomat Jane Me Shume Hapsire & Te Mobiluara

- Kuzhina Eshte Ambient Me Vete, Shume Hapsire E Madhe

- Mobilim Kryesisht Dru Dhe Cdo Pajisje Eshte Funskionale 

- Dhomat E Gjumit Jane Te Shtruara Me Parket 

- Dyer Dhe Dritare Jane Dopio Xham Me Grille

- Ballkonet Jane Te Pajisura Me Tende


Cmimi   750 Euro (me 1 Post Parkimi) 


*Paradhenie (Garanci Me Pronarin ): 1.5 Muaj 


Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 102561

Me te preferuarat