Tel. +355692514030
Home for Rent - Apt 2+1+2wc (90 m2) tek Rr. e Kavajes - Kati 7, Pllt i Ri me Ashensor | PARKET*** & Kondicioner


Payment 620 Euro
Room | Kitchen 2+1,    Furniture Furnished
Square Feet 90.00
Floor 7
City - Zone Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Address Rruga e Kavajes Tirane,Shqiperia - Maps
INFO Data: 23/09/2023 20:37 Post ID: 102743 Reads 20511

Jepet me Qera Apt 2 + 1 (90 m2) tek Rr. e Kavajes - Zona Ofron Mundesi Parkimi | Pallat i Ri me Ashensor | PARKET | Mobilim Cilesor | Kondicioner | Hapesire e Bolleshme me Ndricim Perfekt | Pajisjet Elektroshtepiake te Gjitha te Reja | Pamje Panoramike | Izolim Akustik | Termoizolim | Hidroizolim | Kundrabufe Druri | Dhomat e Gjumit te Kompletuara | Tualet me Hidrosanitare Cilesore | Instalimet te Gjitha Funksionale

Q4212

Te dhenat e ndarjes:

- 2 dhoma gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 1 koridor
- 2 tualet

Karakteristika:

- Mobilim shume Cilesor
- KONDICIONER 2
- Kondicionera Ekonomike gjermane.
- Pajisjet te gjitha te reja (Te markave me te shtrenjta: sobe gatime, frigorifer i ri, kondicioner dhe sistem ngrohje totalisht gjerman.
- Pamje Panoramike e paster
- Ndricim natyral
- Orientimi: JP
- Lagje e qete , me banore familjare dhe te ngritur,
- Izolim i brendeshem kunder cdo zhurme.

- Ambiente te perbashketa ne lagje ( Kopesht , lulishte etj)
- Parket
-Dyer Druri
- Dere e Blinduar
Banjo me ajrosje
- Dritaret cilesore me dopjo xham
- Sanitare shume cilesore (Te Markave me te shtrenjta Ariston
- Instalime Elektrike Cilelesore

Karakteristika:

- Apartament i me organizim te rregullt me pamje ne jug perendim, Pallat i RI
- Zona ofron qetesi dhe siguri
- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes
- Orientimi: JP( perfekt)

- Ambiente te perbashketa ( Kopesht , lulishte etj)
- Facilietet afer te gjitha afer, furre buke supermarket, shkolla, Kopshte, parqet etj.
- Akses me Transport publik 4 linja autobuzi


Cmimi: 620 Euro

Paradhenie: 1.5 muaj

Tel ose Whatsapp:


Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 102743

Me te preferuarat