Tel. +355692514030
Home for Rent - ✨ Apt: 2+1+2wc+ Garderobe & Tarrace e Shfryt.(pas Amb Amerikane - Rr. Elbs) k6, pa Ashens. | Investim & Marka Premium - PARKET + Sis. Chiller


Payment 1,350 Euro
Room | Kitchen 2+1,    Furniture Furnished
Square Feet 140.00
Floor 6
City - Zone Tirana - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Address Rruga Drago Siliqi Tirane,Shqiperia - Maps
INFO Data: 20/02/2024 21:50 Post ID: 103076 Reads 27738

Jepet Me Qera: Apt 2+1+2wc+ Garderobe & 1 Depo ** Tarraca E Shfrytezueshme ( Pas Amb Amerikane - Rr. E Elbasanit ) K6, I Fundit (Pa Ashensor) Apt I Arreduar Dhe Investuar Ne Detaje ** Cilesia Me E Mire Ne Treg: Mobilim I Gjithi Dru (Stil Bashkekohore) Sistem Qendror Kondicionimi | Dysheme Me Parket Inxhinjerik | Cdo Elektroshtepiake Nga Marka Premium | Tualetet Me Hidrosanitare Inkaso & te dy me Dritare | Vetrata Me Xham Tripleks Dhe Secila Dritare Me Tende | Instalime Shume Cilesore

Q4458

Te Dhenat E Ndarjes:

- 3 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 2 Tualet 

- 1 Garderobe

- 1 Depo

- 1 Ballkon 

- 1 Koridor

- Sip Totale: 140m2

- Sip Neto: 140m2 

- Kati:6 (I Fundit)

- Pallat I V 2000

- Ashensor: Jo

Karakteristika: 

Super Apartament 2+1+2wc + Garderobe Gjigande & Depo ( mbrapa Ambasadës Amerikane - Përballë Shkollës Osman Myderizi )

- I Arreduar Dhe Investuar Nga Pronari, i Cili Ka Jetuar Vete Ne Banese

- Cilësia Më E Larte Në Treg

Ambjentet Janë Me Hapsira Të Mëdha, Sallon Gjigant Me Kuzhinë Më Vete, Dhomat E Gjumit Super Komode, Ajo E Çiftit Sa Një Apartament 1+1 , 2 Tualete Super Moderne Me Cdo Hidrosanitare Inkaso


Detaje Te Investimit: 

- Mobilimi I Gjithë Druri Origjinal

- Sistem Chiller Per Ngrohje Ftohje

- Të Gjitha Elektroshtëpiaket Nga Markat "Samsung" & "LG"

- Lavastovilje Frigorifer Me Dy Hapje "LG"

- 2 Tualetet Me Hidrosanitare Inkaso 

- Vetrata Me Triple Xham Dhe Secila Dritare Me Tende

- Parket Dru Inxhinjerik

- Qetësi Dhe Privatësi  Absolute + Taracë E Shfrytëzushme


Extra Per Zonen: 

- Është Një Zonë Që Ka Ka Kërkesë Të Lart Fal Qetësisë Dhe Faciliteteve Që Ofron ( Shkollave , Çerdheve Bankave, Ambasada Amerikane + Dalje Direkt Te Liceu, RTSH- Ja, Etj )


Cmimi: 1,350 Euro * ( i Diskutushëm )

Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 103076

Me te preferuarat