Tel. +355692514030
Home for Rent - New Villa: 3+1+2wc (2 Kate) Mullet *PETRELE, me Pamje - Oborr **5 Vende Parkimi | Mobilim i Ri | 3 Kondicioner & Punime Gipsi


Payment 1,300 Euro
Room | Kitchen 3+1,    Furniture Furnished
Square Feet 350.00
Floor 2
City - Zone Tirana - Sauk
Address Mullet, Petrele - Maps
INFO Data: 16/06/2024 02:02 Post ID: 103076 Reads 31462

Jepet Me Qera Vile 2 Katëshe Me Privatësi Maksimale + Oborr & + **5 Vende Parkimi - Hyrja Është E Rikonstruktuar || Mobilim i Ri / me Porosi | Sistemi I Kondicionimit Është Daikin  **Më i Miri Në Treg ( Për Ngrohje Dhe Ftohje) || Kundrabufeja E Re || **Elektro Shume Cilesore || Ndricim Me Spote Led- Vila Është Me Ndërtim Super Cilësor Ku S'depërton I Nxehti Ose I Ftohti 


*** Pamje Panoramike Mbi Kalan E Petrelës Dhe Lumit Erzen 

****Shtëpia Ka Oborr Dhe Baçe Ku Ka Vresht  Dhe Pemë Të Tjera


Q4515


Të Dhënat E Ndarjes 


- 3 Dhoma Gjumi 

- 1 Sallon + Kuzhinë 

- 2 Tualete

- 2 Korridor

- 4 Ballkone


- Sip Totale  : 350m2 Ndërtim 

- Sip Neto : 280m2

- Sip Truall : 700m2 

- Kati : 1-2

- Vit Ndërtimi : 2005

- Katet E Vilës :  2Karakteristika: 


- Totalisht mobilim i Ri / me Porosi

- 3 kondicionerë 

- Në çdo dhomë televizor dhe mini frigorifer të vendosur në dollap 

- Ndriçim led me Spote

- Punime gipsi


- Sapo Është Vendosur Sistemi I Kondicionimit Që Është Daikin, Më I Miri Në Treg (Për Ngrohje Dhe Ftohje) 

- Kundrabufeja E Re Dhe E Kompletuar Me Elektroshtëpiaket


- Ndriçimi Natyral Gjatë Gjithë Ditës, Ajër I Pastër, Qetësi, Gjelbërim Dhe Privatësi  

- Tualetet Janë Me Dritare

- Dhomat E Gjumit Të Mëdha Dhe Të Rregulluara ( Krevatët Zëvëndësohen ) 

- Vila Është Me Ndërtim Super Cilësor Ku S'depërton I Nxehti Ose I Ftohti 


*** Pamje Panoramike Mbi Kalan E Petrelës Dhe Lumit Erzen 

- Shtëpia Ka Oborr Dhe Baçe Ku Ka Vresht  Dhe Pemë Të Tjera- Qetësi Absolute, Njerëz Vendalinjë Dhe Te Qete

- Ka Akses Direkt Në Autostradë - 4 Min Larg Teg, 8 Min Larg Tiranës Dhe 15 Min Larg Elbasanit 

- Lidhet Shumë Shpejt Me Parkun E Farkës, Liqenin Artificial, Kopshtin Zologjik, Rezidencat Dhe Resorte Në Zonë 
Çmimi : 1.300€ / Muaj


Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 103076

Me te preferuarat