Tel. +355692514030
Home for Rent - Me qera 2+1+2WC| Raiffeisen Astir -Kuzhine e Re|P.2011


Payment 480 Euro
Room | Kitchen 2+1,    Furniture Furnished
Square Feet 110.00
Floor 6
City - Zone Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Address Enver Birko Kashar,Shqiperia - Maps
INFO Data: 02/04/2024 22:56 Post ID: 260992 Reads 39

Me Qera 2+1+2WC+ Tualet ( 110 m2) | Raiffeisen - ASTIR | Pallat i Ri (2011) me Ashensor | JUG orientim | Marka "LG" | 2 Kondicionere | Kati 6 

Q4602 

Te dhenat e ndarjes:
- 2 Dhoma gjumi 
- Sallon kuzhinë
- 1 ballkon
- 2 tualete 
- 1 korridor

- SIP TOTALE:110m2
- SIP Neto: 100m2
- KATI:6
- KATET E PALLATIT: 8
- Pallat I ri 
- Viti I ndertimit: 2011
- ASHENSOR: po

Karakteristika.: 

- Super Apartament Hera e parë me Qira 2+1+2wc ballkon 480 euro Astir mbrapa Raiffeisen Bank
- Super orjentim JUG vetëm diell

- Pallar i Ri me Ashensor (6 vendesh) 
- Pallat i Vitit 2011


- Hyrja e mobiluar me të gjitha markat cilësore "LG & Bosch"
- Kuzhina e RE me pajisjet e markes "Bosch"
- Pajisur me 2 Kondicionere 
- Ka shume rafte dhe dollape 

- Deri në dhjetor ka dhe internetin të paguar***

Paradhenie: 1.5 muaj
Cmimi: 480 Euro/ muaj

Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 260992

Me te preferuarat