Tel. +355692514030
Home for Rent - 1+1me Qera Akull i Ri| ASL - xhamllik| Kuzhine e Re - K8 PAMJE - Pallat 2024


Payment 380 Euro
Room | Kitchen 1+1,    Furniture In Part
Square Feet 70.00
Floor 8
City - Zone Tirana - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Address Rruga Endri Keko Tirane,Shqiperia - Maps
INFO Data: 02/04/2024 23:17 Post ID: 261001 Reads 50

Me Qera 1+1 i Bollshem me Hapsire| Kompleksi ASL - dalje direkt Xhamllik & Brryli | 2 min larg Pasticeri Tito| Pallat 2024 | Kati 8 me Ashensor | Pamje fantastime | 70 m2| Kuzhine E RE Fringo **** 

Q4603

Te dhenat e ndarjes:

- 1Dhoma gjumi 

- Sallon kuzhinë

- 1 ballkon

- 1tualet 

- 1 korridor


- SIP TOTALE:70m2

- SIP Neto: 63m2

- KATI:8

- KATET E PALLATIT: 9

- Pallat  I ri 

- Viti I ndertimit: 2024

- ASHENSOR: po


Karakteristikat: 

- Super Apartament Te kompleksi ASL i sapo përfunduar 70 m2 1+1 jepet Bosh 380 eu 
- 2 min larg pastiçeri Tito del direkt edhe nga Xhamlliku edhe nga Brryli
- Super planimetri
- Kuzhina e RE me pianurë 
- Salloni i madh me  dalje  në Ballkon super Pamje nga Dajti
- Dhoma e gjumit gjithashtu dalje në ballkon
- Tualet incaso 
- Parket AC5 

Pallati shumë i mirë me të gjitha facilitet afër pasi sel direkt për nga  Brryli Materniteti i Ri , ka ngjitur Universistetin Europian dhe del direkt te Pediatrija - Xhamlliku Unazë 

Paradhenia: 1.5 muaj
Cmimi: 380 Euro/ muajAgent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 261001

Me te preferuarat