Tel. +355692514030
Home for Rent - Lake Penthouse πŸ”‘ 2+1+2wc+ Garazh & Verande me Pamje 180Β° ( Liqeni - Res. Colombo ) k6, Pllt i Ri | Sallon Open Space, Mobilim Cilesore | PARKET, S


Payment 920 Euro
Room | Kitchen 2+1,    Furniture Furnished
Square Feet 169.00
Floor 6
City - Zone Tirana - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Address Liqeni - Res Colombo - Maps
INFO Data: 19/02/2024 17:26 Post ID: 102743 Reads 27798

Jepet Me Qera: Penthouse 2+1+2wc + Garazh Privat & Verande Me Pamje Fantastike (180Β°) Mbi Liqenin E Artificial Dhe Liqenin E ThatΓ« | Kati 6, Pllt I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesore, Parket, Sistem Chiller / Ngrohje - Ftohje | Sallon Open Space Me Kendin E Kuzhines (E Re Me Pajisje Cilesore) Tualetet Me Hidrosanitare Inkaso 


Q4526


TΓ« DhΓ«nat E Ndarjes:

- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 2 Tualete 

- 1 Korridor 

- 1 Verande Gjigande

- 1 Garazh Privat


- Sip Totale: 168.7mΒ²

- Kati: 6

- Katet E Pallatit: 6

- Pallat I Ri 

- Viti I Ndertimit: 2013  

- Ashensor: Po

- Hipoteke: Po


Karakteristika: 


- Parket Druri

- Kondicioner Ne Cdo Ambient

- Pajisjet Te Markave Me Te Shtrenjta: Wirlpool, Elektrolux)

- Pamje Panoramike E Paster

- Ndricim Natyral Te Larte Gjate Gjithe Kohes

- Orientimi: Veri-Lindje

- Oxhak

- Lagje E Qete , Me Banore Familjare


Extra: 

- Hyrja Me Pult Ne Garazh

- Dyer Druri

- 2 Televizor Hd 

- Lavastovilje

- Dritaret Cilesore Me Dopjo Xham 

- Tualeti Me Vaske

- Akses Me Transport Publik 


Cmimi: 920€ / Muaj

*Paradhenie ( Garanci Me Pronarin ): 1.5 Muaj

Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 102743

Me te preferuarat