Tel. 0674749032
Shtepi me qera - 2+1+2 WC ne BLLOK ** Super Pamje (Kati 11) Ashensor (Mobilim Cilesore) Elektro A++ | Parket AC5 **JUG


Pagesa 750 Euro
Ambjenti 2+1,    Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 125.00
Kati 11
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Brigada VIII Tirane,Shqiperia - Harta
INFO Data: 28/03/2023 20:45 Post ID: 103076 Lexime 5707

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2wc+ 2 Ballkone Me Siperfaqe 125 M2 (Kati 11) Ne Bllok - Perball Ish Juveniljes  // Pallat I Ri Me Ashensor Dhe Siguri Te Larte || Banesa Eshte E Pabanuar Me Pare Dhe E Rinovuar Se Fundmi || Mobilim Shume Cilesore Dhe Elektroshtepiake Nga Markat Me Te Mira Ne Treg || Parket Laminat (Ac5) Kondicioner Ne Cdo Dhome || Dy Tualete Me Hidrosanitare Cilesore  


Q3654


Te Dhenat E Ndarjes 


- 1 Soxhorno + Kuzhine 

- 2 Korridor 

- 2 Dhoma Gjumi 

- 2 Ballkone

- 2 Tualete 


- Siperfaqe Total : 125  M2

- Siperfaqe Neto : 109 M2 

- Kati : 11

- Vit Ndertim : 2008

- Katet E Pallatit : 11

- Ashensor : Po ( 2 Ashensor ) 


Extra:


- I Sapo Rikonstruktuar Me Çdo Gje Ultra Te Re

- I Pa Banuar Me Pare ***

- I Sapo Lyer Dhe Me Kondiconer Ne Çdo Dhome

- Kend I Ri I Pa Perdorur + Tv 52 Polesh Plazem  Samsung 


- Apartamenti Eshte I Shtruar I Gjithi Me Parket Laminat Ac5 

- Grilat Automatike Dhe Dritaret Dopio Xham Termike

- Kuzhina Me Kundrabufe Cilesore Te Paisur Me Lavastovilje Beko, Pianur Beko, Aspirator Aeg, Frigorifer Lg, Sobe Aeg, Ene Kuzhine Dhe Shtrydhese.

- Dhomat E Gjumit Te Paperdorura Te Reja 


- Apartamenti Ka Drite Gjate Gjithe Kohes Me Orientim Jug + Qetesia Eshte Absolute 

- Pallati Eshte I Mireadminstruar Njerez Te Shtreses Se Larte Dhe Siguria Maksimale Me Roje Dhe Kamera 24 Ore Çmimi : 750€  Neto (Pa Perfshire Taksat) 


Per Me Shume Kontaktoni Ne Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 103076

Me te preferuarat