Tel. 0674749032
Shtepi me qera - Apt 1+1 Premium per Here te Pare me Qera (Square 21 - Rr. Kavajes) Pll. 2022 || me Arkitekt || Parket AC4 - Elektrko A++ **JUG - Lindje


Pagesa 700 Euro
Ambjenti 1+1,    Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 74.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes Tirane,Shqiperia - Harta
INFO Data: 23/09/2022 13:20 Post ID: 18278 Lexime 292172

Hera E Pare Me Qera - Apartament 1+1 Me Cilësi Premium Dhe Arreduar Me Arkitekt, Ne Nje Nga Komplekset Me Te Mire Ne Tirane (Square 21 - Rr. E Kavajes) - Mbi 30000 Euro Investim Për Mobilim | Parket Ac4 | Elekroshtëpiake Nga Marka Të Shtrenjta Dhe A++ || Kondicioner Multisplit || Vetranta Dopio Xham || Tualet Me Hidrosanitare Inkaso 

Q3457

Te Dhenat E Ndarjes: 

- 1 Dhome Gjumi 
- 1 Sallon Me Kendin E Kuzhines
- 1 Ballkon 
- 1 Tualet

- Sip Totale:  74 M2
- Sip Neto:  64 M2
- Kati: 5
- Katet E Pallatit: 10
- Viti I Ndertimit: 2022
-  Ashensor: Po

Karakteristika: 

-  Apartament Në Një Nga Komplekset Më Të Mira Në Tiranë. Cilësi E Lartë Ndërtimi, Komoditet Për Banim Dhe Fasilitet Brenda Kompleksit.
- Apartament Që Jepet Për Herë Të Parë Me Qera
- I Arreduar Me Arkitekt 
- Organizohet Nga Korridori I Cili Është Lidhës Me Dhomën E Gjumit Dhe Dhomën E Ndenjes. 
- Në Korridor Janë Vendosur Edhe Dollape Për Të Shfrytëzuar Në Maksimum Hapsirën. Dollap Edhe Për Këpucë, Edhe Për Të Mbajtur Rrobat Që Vishen Gjatë Ditës.

- Apartament I Shtruar Totalisht Me Parket Ac4
- Dhoma E Gjumit Me Tavan Të Varur Dhe Spote Dritash. Krevat Dopio Me Dyshek I Ri, Dhe Shum Cilësor. 
- Dollap I Madh Me Xham Të Tejdukshëm Edhe Led Të Brendshëm. Stil I Veçantë.
Gjithashtu Ka Dhe Garderobë Të Vogël E Pozicionuar Përball Me Dollapin Dhe Në Krah Të Krevatit. 
- Sistem Kondicionimi Me Multisplit Ku Ka Çdo Dhomë Nga Një Shpërndarës Ku Mund Të Kontrollohet Gjithsecili Në Temperatura Të Ndryshme
- Dhomë Ndenje E Mrekullueshme. E Shfrytëzuar Në Mënyrë Perfekte E Gjithë Hapsira Ku Ka Vendi I Gatimit Është I Ndarë Nga Vendi I Ndenjes  Me Një Banak Ku Dhe Mund Të Gatuhet Edhe Njëkohësisht Shërben Si Tavolin Ngrënie.
Banaku Është Quartz Dhe Është Një Nga Më Të Shtrenjtët Në Treg.
Elektroshtëpiaket Janë Të Gjitha Candy, ( Furrë, Pianur Dhe Lavatriçe)
- Frigorifer Akull I Ri Dykatësh, Inkaso
- Lavastovilje Indense 
-Tv Është I Kapur Në Mur, Është Smart Tv Samsung 42-Polësh.
- Biblioteka E Madhe Në Cep Ku Gjithashtu Është Munduar Tbiblioteka E Madhe Në Cep Ku Gjithashtu Është Munduar Të Sjell Dhe Pak Gjelbërim Brenda Shtëpisë.
- Kënd Divane Shum Cilësor
- Dalje Në Ballkon Të Madh Ku Janë Vendosur 2 Karrige Të Vogla, Një Minitavolin Dhe Një Mini Stol I Vogël

- Vetrata Dopioxham Plastike, Termike
- Tualet Me Hidrosanitare Cilësore Inkaso
- Vendi I Dushit I Ndarë Më Vete Me Xham Garanci 2.5 Muaj

Cmimi: 700 Euro Neto (I Padiskutueshëm)

Tel Ose Whatsapp:

Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 18278

Me te preferuarat