Tel. +355692514030
Home for Rent - H. e Pare me Qera: 2+1+2wc ( PAZARI I RI ) k5, Ashens. - Super Investim **60kEuro Kosto - me Arkitekt


Payment 1,000 Euro
Room | Kitchen 2+1,    Furniture Furnished
Square Feet 105.00
Floor 5
City - Zone Tirana - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Address Pazari i Ri - Maps
INFO Data: 15/06/2024 15:42 Post ID: 18278 Reads 349271

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2wc ( Pazari I Ri - Qender ) Kati 5, Pallat Me Ashensor | Investim Premium Me Kosto 60-70k Euro | Arredim Super Cilesore, Dizajn Me Arkitekt | Kondicioner Mitsubish Dhe Elektro A++ Parket Druri | Tualete Me Hidrosanitare Inkaso Q4675


Te Dhenat E Ndarjes: 


- 2 Dhoma Gjumi 

- 1 Sallon Dhe Kuzhine

- 2 Tualete

- 1 Ballkon


- Sip Totale: 105m2

- Sip Neto: 95m2

- Kati:5

- Katet E Pallatit: 6

- Viti I Ndertimit: 2004

- Ashensor:PoKarakteristika: 


- Jepet Me Qira Apartament Totalisht I Investuar Si Per Vete Me Çdo Gje Cilesore Te Markave Me Te Mira Prane Pazarit Te Ri.


- Sistem Kamerash

- Kondicioner Mitsubish

- Parker Druri

- Cdo Pajisje E Cilesise Se Larte Marje    Smeg


- Apartament Në Zonë Premium Në Qëndër Të Tiranës "Afer Pazarit Te Ri" 

- Apartament  Super Investuar 

- Ne Pallat Te Ri Me Ashensor

- Apartament I Arreduar Me Arkitekt Me Kosto 60-70k Euro

- Apartament Në Zemër Të Tiranës, 5 Min Nga Qëndra Në Këmbë.

- Apartament  Që Jepet Për Herë Të Parë Me Qera.

- E Arreduar Me Arkitekt Dhe E Kuruar Në Detaje, Me Kosto Rreth 60k Euro 


* Nga Investimet Në Pronë Vlen Të Përmenden:

  - Dritaret Janë Tripleks Dhe Grilë Elektrike, Hapet Dhe Mbyllet Me Çelës

  - Hidrosanitaret Inkaso 

  

  - Parket  Më Cilësor Në Treg ( Me Kosto 60€/m² 

  - Elektroshtëpiaket Të Gjitha Marka Dhe A++

 


Cmimi: 1,000€ / Neto


Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 18278

Me te preferuarat