Tel. 0674749032
Shtepi me qera - Lokacion PREMIUM: 2+1+Bllk (LIQENI- Gambero) ++ me PARKIM Personal** >>Ashensor || Arredim Cilesore


Pagesa 450 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 95.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Eduard Mano, Liqeni, Tirane - Harta
INFO Data: 25/10/2021 19:11 Post ID: 18421 Lexime 49630

Me Qera, Apartament 2+1+Ballkon Ne Nje Nga Zonat Me **Premium Te Tiranes - Liqeni / Kopshti Zoologjik / Gambero ++++ Me Parkim Personal** Te Pershfire Ne Cmimi (1 Post Parkimi) Pallat I Ri, Nder Me Cilesoret Ne Zone (Me Ashensor Dhe Administrim Perfekt) Mobilim Shume I Mirembajtur, Pothuajse I Ri, Me Te Gjitha Elektroshtepiaket Dhe Kondicioner Inverter (Harxhon Pak) || Hapesire E Bolleshme, Planimetri Perfekte Dhe Orientim Nga Perendimi (Ndricim Natyral Shume I Mire) || Dritare Dopio Xham Me Grile (Izolim Total Akustik, Pos Zones Qe Eshte Shume E Qete) **Tualet Me Ajrosje Natyrale

Q2937

Te Dhenat E Nderjes: 

- Soxhorno + Kendi I Kuzhines
- 2 Dhoma Gjumi 
- Ballkon 
- Tualet

- Sip Totale: 95 M2
- Sip Neto: 95 M2
- Kati: 3
- Katet E Pallatit: 4
- Ashensor: Po

Karakteristika: 

• Apartament Në Nje Nga Zonat Me Premium Te Tiranes (Liqeni - Kpsh. Zoologjik - Gambero) Qetesi Dhe Afersi Me Bllokun) 
• Pallat I Ri Me Administrim Perfekt, Shkalle Shume Te Mirembajtura Dhe Ashensor

• Vend Parkimi Personal I Pershire Ne Cmim***

• Apartamenti Eshte I Arreduar Me Shije Dhe Mobilimi Ne Gjendje Pothuajse Te Re
• Elektroshtepiaket Dhe Pajisjet Elektronike Te Gjitha Funksionale
• ***Kondicioner Inverter

• Orientim Nga Perendimi (Ndricim Natyral Shume I Mire) 
• Dyerdritare Dopioxham Dhe Me Grilë (Izolim Total Akustik) 
• Dyer Të Brendshme Me Dru Cilesore

• Dhomat E Gjumit Me Hapsirë Dhe Me Shumë Dritë 
• Ballkon 

• Tualet Me Hidrosanitare Cilësore Dhe Dritare Ajrimi
• Te Gjitha Instalimet E Reja


Cmimi: 450 Euro** + Post Parkimi I Perfshire

1.5 Muaj Garanci *

Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 18421

Me te preferuarat