Tel. 0674749032
Shtepi me qera - Vile 2 Kateshe ne Mullet *PETRELE - Oborr **5 Vende Parkimi || e Rikonstruktuar me Cdo Gje Super Cilesore **Sis Ngrohje / Ftohje DAKINI


Pagesa 900 Euro
Ambjenti 3+1,    Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 700.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Sauk
Adresa Rruga e Vjeter, Mullet, Tirane - Harta
INFO Data: 06/02/2023 19:04 Post ID: 18421 Lexime 360301

Jepet Me Qera Vile 2 Katëshe Me Privatësi Maksimale + Oborr & + **5 Vende Parkimi - Hyrja Është E Rikonstruktuar || Sistemi I Kondicionimit Është Daikin  **Më I Miri Në Treg ( Për Ngrohje Dhe Ftohje) || Kundrabufeja E Re || **Elektro Shume Cilesore || Ndricim Me Spote Led- Vila Është Me Ndërtim Super Cilësor Ku S'depërton I Nxehti Ose I Ftohti 

*** Pamje Panoramike Mbi Kalan E Petrelës Dhe Lumit Erzen 
****Shtëpia Ka Oborr Dhe Baçe Ku Ka Vresht  Dhe Pemë Të Tjera

Q3453

Të Dhënat E Ndarjes 

- 3 Dhoma Gjumi 
- 1 Sallon + Kuzhinë 
- 2 Tualete
- 2 Korridor
- 4 Ballkone

- Sip Totale  : 350 M² Ndërtim 
- Sip Neto : 280 M² 
- Sip Truall : 700 M² 
- Kati : 1-2
- Vit Ndërtimi : 2005
- Katet E Vilës :  2


Karakteristika: 

- Hyrja Është E Re Dhe E Rikonstruktuar

- Sapo Është Vendosur Sistemi I Kondicionimit Që Është Daikin, Më I Miri Në Treg ( Për Ngrohje Dhe Ftohje ) 
- Kundrabufeja E Re Dhe E Kompletuar Me Elektroshtëpiaket
- Kolltuqet Janë Marr Në Greqi ( Mund Të Zëvëndësohen Dhe Me Kënd ) + Tv Plazëm 
- Tavane Të Varura Me Spote Ndricimi Led

- Ndriçimi Natyral Gjatë Gjithë Ditës, Ajër I Pastër, Qetësi, Gjelbërim Dhe Privatësi  
- Tualetet Janë Me Dritare
- Dhomat E Gjumit Të Mëdha Dhe Të Rregulluara ( Krevatët Zëvëndësohen ) 
- Vila Është Me Ndërtim Super Cilësor Ku S'depërton I Nxehti Ose I Ftohti 

*** Pamje Panoramike Mbi Kalan E Petrelës Dhe Lumit Erzen 
- Shtëpia Ka Oborr Dhe Baçe Ku Ka Vresht  Dhe Pemë Të Tjera


- Qetësi Absolute, Njerëz Vendalinjë Dhe Te Qete
- Ka Akses Direkt Në Autostradë - 4 Min Larg Teg, 8 Min Larg Tiranës Dhe 15 Min Larg Elbasanit 
- Lidhet Shumë Shpejt Me Parkun E Farkës, Liqenin Artificial, Kopshtin Zologjik, Rezidencat Dhe Resorte Në Zonë Çmimi : 900€

Tel Ose Whatsapp:


Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 18421

Me te preferuarat