Tel. +355692514030
Home for Sale - Shitet: 1+1 ( mes K. se Parisit & St Dinamo ) kati 8 (jo i Fundit) 2 Ashns. - Planimetri Ideale & Tualet me Dritare


Payment 105,000 Euro
Room | Kitchen 1+1,    Furniture Emty
Square Feet 63.00
Floor 8
City - Zone Tirana - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Address Rruga Osman Myderrizi Tirane,Shqiperia - Maps
INFO Data: 04/12/2023 20:52 Post ID: 100845 Reads 19906

Super Apartament 1+1 ( Komuna E Parisit - Pranë St Dinamo ) 62.4m2, Me Hipotek , Ne Katin E 8 ( Jo Te Fundit ) , Ne Nje Pallat Te Mireadministruar Me 2 Ashensor | Planimetri shumë e rregullt | Ballkon i madh | Tualeti me dritare 


Q4185


Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Dhome Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 1 Tualet 

- 1 Korridor 

- 1 Ballkon 


- Sip Totale: 62.4m2

- Sip Neto: 48.8m2 

- Kati:8

- Katet E Pallatit: 9

- Pallat  I Ri 

- Viti I Ndertimit: 2005

- Ashensor: Po 

- Hipoteke:  Po


Karakteristika: 


- Super Apartament 1+1 Komuna E Parisit Pranë St Dinamo 62.4 M2 

- Hipotek , Ne Katin E 8 ( Jo Te Fundit ) , Ne Nje Pallat Te Mireadministruar Me 2 Ashensor. Apartamenti Organizohet Nga Sallon E Cila Ka Nje Vetrat Xhami Qe Te Jep Ndricim Natyral Dhe Super Pamje, Dhome Gjumi , Koridor Shperndares , Tualet Me Dritare..Dhe Ballkon Me Pamje

- Mundesi Shume E Mire Investimi ,  Ne Nje Nga Zonat Me Te Kërkuara


Extra: 


Planimetri shumë e rregullt

Ballkon i madh 

Koridor i madh

Tualeti me dritare 

Pallati shumë i mirë me 2 ashensor

Zona super në vendodhje midis komunës st dinamo dhe rr kosovarëveCmimi: 105.000 Euro


Tel Ose Whatsapp:


Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 100845

Me te preferuarat