Tel. +355692514030
Home for Sale - Shitet Garsoniere ** Bosh ( Kodra e Diellit ) kati 1, Ndertim v 2024 | Planimetri e Rregullt


Payment 55,000 Euro
Room | Kitchen Garsoniere,    Furniture Emty
Square Feet 29.00
Floor 1
City - Zone Tirana - Kodra e Diellit
Address Rruga Kodra e Diellit Tirane,Shqiperia - Maps
INFO Data: 25/04/2024 13:24 Post ID: 100845 Reads 26576

Shitet Garsoniere **Bosh ( Kodra e Diellit ) kati 1, Ndertim i v 2024, shume Cilesore - Planimetri e Rregullt, Ndricim i Plote | Dalje ne Rr Kyresore | Instalime Cilesore 


Q4595


Te Dhenat e Ndarjes: 


• 1 Open space 

• 1 Tualet•Ndërtim i 2024

•Kati 1

•Sipërfaqe Bruto: 28.9m2

•Sipërfaqe Neto: 24.4m2

•Orientim: Veri


Karakteristika: 


- Shitet garsoniere bosh e sapoperfunduar tek Kodra e Diellit e cila mund te perdoret per banim ose investim me nje cmim shume te mire krahasuar me cmimin e references per zonen


- Ambienti ka nje organizim shume te mire eshte ideale per investim


- Ambjenti  ndodhet në një zonë shumë te mire   për banim ose investim duke ofruar te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode.


-Ne nje nga zonat e preferuara  te Tiranes ne nje pallat te ri ndertim cilesor me hapsira clodhese perreth,sheshpushim dhe gjelberim


• Kubaturë e Rregullt

• Ndricim natyral  ne cdo ambjent 

• Dalje ne rruge kryesore Çmimi : 55.000€


Tel ose WhatsApp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 100845

Me te preferuarat