Tel. +355692514030
Home for Sale - Shitet: 3+1+2wc ( Astir - Bar Artisti ) *Pllt i Ri (k3, Ashensor) - Or. JUG - L


Payment 122,800 Euro
Room | Kitchen 3+1,    Furniture Emty
Square Feet 133.00
Floor 3
City - Zone Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Address Rruga Sabri Preveza, Tirane, Albania - Maps
INFO Data: 23/09/2023 16:14 Post ID: 101295 Reads 19606

Shitet Apartament 3+1  /   2+1+Kuzhinë Veç + 2wc (Astir - 50m Nga Bar Artisti) *Pllt I Ri (Kati 3 Me Ashensor) Apartament perfekt nëntëngjitha parametrat | Planimetri e rregullt | Apart. i mbarë, Me Shume Hapesire Dhe Ndricim | Mnd. Nderje E Kuzhines Per Dhome Te Tret | Or. Jug - L | Instalime Shume Cilesore | 2 Tualete, Njeri Me Dritare | Ballkon Sh. I Madh 


Q3879


Te Dhenat E Ndarjes: 

- 1 Sallon

- 2 Dhoma Gjumi 

- 1 Kuzhine Veç ( kthehet dhënë gjumi so ka qënë planimetria fillestare ) 

- 2 Tualete

- 1 Ballkon Gjigand


- Sip Totale: 133m²

- Sip Neto: 118 M²

- Kati: 3

- Katet E Pallatit: 9

- Viti I Ndertimit: 2012

- Ashensor: Po


Karakteristika: 


- Apartament Në Zonë Në Zhvillim Të Lartë Dhe Kërkesë Të Madhe


• Organizohet Nga Korridori Që Është Lidhës Me Dhomën E Ndenjes, Tualetin Dhe Lidhjen Me Korridorin Me Dy Dhomat E Gjumit.

-  Apartament Me Punime Hidraulike Elektrike Cilësore Të Bëra Nga Vet Pronari ( Usta Me Shum Përvojë Në Këtë Fushë)

- Kuzhinë Më Vete Në Mundësi Kthimi Për Dhomë Të Tretë Të Gjumit ( pasi Instalimet dhe Planimetria fillestare eshtë për 3+1 ) 

- 2 Tualete Me Dritare 

- Dhoma Të Mëdha Me Orinetim Juglindje 

- Ballkon Gjigand Me Pamje Nga Lindja Dhe I Veshur Me Pllakë I Gjithë.

- Fasilitete Me Rrugën Kryesore, Market, Bar, Urban, Farmaci, Restorante.

- Apartamenti shitet i pamobiluarCmimi: 122,800 Euro 

Çmimi eshtë shumë i leverdisshem (967 €/m2) pasi në cmimi mesatar fiks në atë zonë eshtë mbi 1100€/m2 tashmë, )


Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 101295

Me te preferuarat