Tel. +355692514030
Home for Sale - Shitet: 2+1 ( Allias - afer UET ) k3. Pllt Ekzisutes **Sis. KAPOT | 71.3m2 NETO - Or. JUG L


Payment 75,000 Euro
Room | Kitchen 2+1,    Furniture Furnished
Square Feet 72.00
Floor 3
City - Zone Tirana - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Address Rruga Niko Avrani, Tirane, Albania - Maps
INFO Data: 22/09/2023 21:27 Post ID: 101617 Reads 16503

Shitet Apartament 2+1 ( Allias - Afer Shkolles "Bajram Curri" ) Kati 3, Pallati Ekzistues Por T I Veshur Me Sistem Kapot |  Rinovuar Me Investim Te Bere Se Fundmi | Planimetri Shume Te Rregullt | Pllaka Te Reja | Ndricim I Plote | Dhoma Gjumi Me Orendite E Nevojshme | Tualet Me Instalime Cilesore


Q4233


Te Dhenat E Ndarjes:


- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 1 Tualet 

- 1 Korridor 

- 1 Ballkon


- Sip Totale: 71.3 M2

- Sip Neto: 71.3 M2

- Kati: 3

- Katet E Pallatit: 5

- Pallat Ekzistues 

- Viti I Ndertimit: 1982

- Ashensor: Jo

- Hipoteke: Po


Karakteristika:


Shitet Apartament Ne Allias Afer Shkolles "Bajram Curri" Ne Nje Pallat Te Vjeter Parafabrikat I Veshur Me Sistem Kapot Me Komtributin E Banoreve 


-Ndodhet Ne Katin E Trete, Totalisht I Rregulluar I Shtruar Me Pllake Dhe Investuar Se Fundmi

-Apartamenti Ndodhet Shume Afer Rruges Kryesore Dhe Eshte I Shkelqyer Per Nje Familje


- E Re E Investuar Nga Fillimi 

- Planimetri Shume Te Rregullt

- Ka Pamje Te Lire Nga Rruga Dhe Eshte Shume Qetesi Duke Qene Qe Te Gjithe Banoret Jan Familjare.


-Gjithashtu Eshte Idelale Per Investim Lihet Me Qira Lehtesisht 400-420 Euro Duke Qene Qe Eshte Vetem 5 Minuta Ne Kembe Nga Universiteti Nene Tereza 


- Pamje Panoramike E Paster

- Ndricim Natyral Te Larte Gjate Gjithe Kohes

- Orientimi:J-L

- Termoizolim 

- Lagje E Qete , Me Banore Familjare/


Extra: 


- Ambiente Te Perbashketa Ne Lagje ( Kopesht , Lulishte Etj 

- Instalime Elektrike Cilesore 

- Intalime Hidraulike Te Reja Shume Cilesore

- Facilietet Afer

- Akses Me Transport Publik Cmimi: 75,000 Euro


Tel Ose Whatsapp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 101617

Me te preferuarat