Tel. +355692514030
Home for Sale - Shitet: 1+1 ( Rr. Dritan Hoxha - Zoja e Keshillit, Zogu i Zi ) kati 10, Pllt ne Proces Ndertimi - Cilesi Premium - Fasada te Ventiluara **


Payment 117,800 Euro
Room | Kitchen 1+1,    Furniture Emty
Square Feet 72.00
Floor 10
City - Zone Tirana - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Address Rruga Dritan Hoxha Tirane,Shqiperia - Maps
INFO Data: 15/06/2024 13:27 Post ID: 102425 Reads 29834

Shitet Apartament 1+1 Colonnade Rezidence - Rruga Dritan Hoxha - Përball Universitetit Zoja Këshillit Mirë- 480 M Nga Zogu Zi ( Unaza) Midis Dy Unazave Së Shpejti.- Në Proçes Ndërtimi  ( Fazë Suvatimesh ) Afati Përfundimit Kompleksit Nga "Nova Constrution 2012" Është  Mesi 2025.  Ndërsa Pallati Ku Ndodhet Apartamenti Pritet Të Bëhet I Banueshëm Fillimi 2025 | *Pamje Panoramike Mbi Qendrën E Tiranës** Cilësi Maksimale Ndërtimi | Fasadë Ventiluar, Termoziolim, Hidroizolim, Izolim Akustik, Vetrata Dopio Xham + Gas.  


Q4672


Te Dhënat E Ndarjes : 


- 1 Dhomë Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 1 Tualet

- 1 Korridor

- 1 Ballkon


- Sip Totale ( Bruto )  : 71.4m² 

- Sip Brendshme ( Neto ) : 59.0m²

- Kati : 10 Banim ( 11 Nga Toka) 

- Katet E Pallatit :  16

- Viti I Ndertimit: 2024 - 2025 

- Hipoteke :  Jo 

- Poste Parkimi : 

- Orientimi : 80% Lindje - 20% Jug 

- Hipotekë : Jo ( Del Pas Përfundimit 2025)  Kualidohet Ose Çertifikohet Nga Bashkia Më Pas Firma Nxjerr Hipotekat Për Çdo Apartament Në Rezidencë) 


Karakteristikat: 


Shitet Apartament 1+1 Colonnade Rezidence - Rruga Dritan Hoxha - Përball Universitetit Zoja Këshillit Mirë - 480 M Nga Zogu Zi ( Unaza) Midis Dy Unazave Së Shpejti.

- Në Proçes Ndërtimi  ( Fazë Suvatimesh )

- Afati Përfundimit Kompleksit Nga "Nova Constrution 2012" Është  Mesi 2025.  Ndërsa Pallati Ku Ndodhet Apartamenti Pritet Të Bëhet I Banueshëm Fillimi 2025 

- *Pamje Panoramike Mbi Qendrën E Tiranës**


- Cilësi Maksimale Ndërtimi 

- Fasadë Ventiluar, Termoziolim, Hidroizolim, Izolim Akustik, Vetrata Dopio Xham + Gas.  


Colonnade


Objekti: Colonnade Sipërfaqja Totale E Ndërtimit: 30858 M²

Vendndodhja: Rruga “Dritan Hoxha” , Funksioni: Rezidencial & Komercial Kate Mbi Toke: 16 Kate Kate Nen Toke: 4 Kate 

Arkitekt: Dalmat Architecture


Colonnade Është Një Ndër Projektet Më Ambicioze Të Nova Construction I Cili Do Të Sjellë Apartamente Me Hapësira Të Bollshme Të Organizuara Në 1 2 Dhe 3 Dhoma Gjumi Duke Përdorur Materiale Dhe Tekonologjinë E Fundit Në Mënyrë Që Të Sigurojë Komoditet. Struktura Trekëndore E Këtij Projekti Bën Të Mundur Që Ndricimi Natyral Të Depërtojë Në Cdo Tipologji Apartamenti Dhe Orientimi.


Godina Ndodhet 10 Minuta Larg Qendrës Së Tiranës, E Pozicionuar Në Një Zonë Ku Ndërtimet E Reja 7-12 Kate Janë Formacionet Urbane Kryesore Që E Definojnë Zhvillimin E Zonës. Katet E Para Do Te Përdoren Per Funksione Tregtare Si: Dyqane, Bare, Zyra,Banka Etj Per T’iu Pergjigjur Kërkesave Të Ndryshme Të Banorëve Dhe Komunitetit Rrethuar.Hapësira E Përbashket Në Brendësi Të Godinës Do Të Jetë E Gjelbëruar, E Krijuar Enkas Për Te Sjellë Atmosferë Të Qetë Dhe Relaksuese.


Hapësira E Përbashket Në Brendësi Te Objektit Do Te Jetë E Gjelbëruar, E Krijuar Enkas Për Te Sjellë Atmosfere Te Qetë Dhe Relaksuese


Extra:


- Kompleks Shumë I Mirë.

- Zonë Shumë E Zhvilluar Së Fundimi

- Akeses Në Autostradë

- Pagesa 100% Në Momentin E Kontratës. Cmimi: 117.800€ ( I Padiskutushëm )


Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 102425

Me te preferuarat