Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Shitet: 1+1 ( Min. Jashtme- Brryl, pas Sp. Iranian ) Kati 4, jo i Fundit **53 m2 NETO - Or. JUG L | Planimetri e Rregullt


Pagesa 73,000 Euro
Ambjenti 1+1,    Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 53.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Vexhi Buharaja Tirane,Shqiperia - Harta
INFO Data: 28/03/2023 22:33 Post ID: 102425 Lexime 6281

Shitet apartament  1+1+1 Ballkon + Brryl Pas Spitalit Iranian - Tiranë | mundësi shumë e mirë banimi pasi është zonë e qetë dhe ka shkolla dhe institucione pranë.- Apartament me Hapësirë, Dritë dhe  Planimetri Perfekte - Çdo m² i shfrytëzushëm - Orientimi Jug Lindje , ka dritë gjatë gjithë kohës - Pallat me tullë silikat- Pallati është 5 Katësh, me shkallë të gjera dhe i mirëmbajtur 


Q3808


- Të dhënat e ndarjes 


- 1 Dhomë gjumi  

- 1 Tualet

- 1 korridor

- 1 Ballkon

- 1 Sallon + kuzhinë 


- Sipërfaqe Total : 53 m2

- Sipërfaqe neto :  53 m2 

- Kati : 4

- Pallat i Vjetër : Vit ndërtimi 1981

- Katet e Pallatit : 5

- Ashensor : JO

- Orientimi : Jug i Lindje 


Karakteristika: 


- Shitet super apartament  1+1+1WC+1 Ballkon + Brryl Pas Spitalit Iranian - Tiranë 

mundësi shumë e mirë dhe banimi pasi është zonë e qetë dhe ka shkolla dhe institucione pranë.

- Apartament me Hapësirë, Dritë dhe  Planimetri Perfekte 

- Çdo m² i shfrytëzushëm 

- Orientimi Jug Lindje , ka dritë gjatë gjithë kohës 

- Pallat me tullë silikat

- Pallati është 5 Katësh, me shkallë të gjera dhe i mirëmbajtur 

- Zona super e qetë 

- Fasilitetet afër 


Extra:


- Mundësi e mirë investimi 

- ZONA SHUMË E QETË DHE MUNDËSI PARKIMI 

- Për më shumë info kontaktoni. ÇMIMI : 73,000€ 


Për më shumë kontaktoni whatsapp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 102425

Me te preferuarat