Tel. +355674749032
Shtepi ne shitje - Cmim OKAZION** 2+1 (siper Pazarit te Ri - Shk. e Kuqe) k.3 *Pllt ne Faze Ndertimi / Or. Lindje - Planimetri Ideale


Pagesa 124,000 Euro
Ambjenti 2+1,    Gjendja Bosh
Siperfaqa 78.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Dervish Hekali Tirane,Shqiperia - Harta
INFO Data: 01/06/2023 22:58 Post ID: 105833 Lexime 9163

Shitet  2+1+1 Ballkon, Sipër Pazarit Te Ri **Shkolla E Kuqe, Rruga Dervish Hekali - Planimetri Shumë E Mirë, Perfekte.- Orientim - LINDJE - V-   Dhe Kati I Lartë Me Dritë Dhe Qetësi | Cilësi Maksimale Ndërtimi - Pallat Me 2 Ashensor Schlinder Gjerman | Fazë Ndërtimi, Përfundon ne MARS 2024 


** Çmim Okazionnnn 


** Shitet Një 2+1 Tjetër 125.4 m² + Shiten Dhe 2 Poste Parkimi Katet Minus 1 Dhe 2 

** Në -1 30,000€  ( Ka Hapësirë Për 2 Makina)  Në -2 / 22,000€ 


Q3931


Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Sallon + 1 Kuzhinë 

- 2 Dhoma Gjumi 

- 1 Tualet

- 1 Ballkon 


- Sip Bruto : 77.5 m2

- Sip Neto :  68 m2

- Kati : 3

- Katet E Pallatit : 8

- Viti I Ndertimit: 2023 

- Ashensor: Po


- Orientimi : LINDJE 70% - Veri 30%

- Faza : Në Ndërtim  Sapo Ka Përfunduar Tulla ( Përfundon ne MARS 2024 )


Karakteristika


- Shitet  2+1+1wc+ 1 Ballkon Sipër Pazarit Ri - Shkolla e Kuqe - Rruga Dervish Hekali 

- Planimetri Shumë E Mirë, Perfekte.

- Orientim LINDJE - V & Kati I Lartë Me Dritë Dhe Qetësi 

- Cilësi Maksimale Ndërtimi 2022 2023 

- Pallat Me 2 Ashensor Schlinder Gjerman

- Fazë Ndërtimi Përfundon Fund 2023

- Apartament Shumë I Mirë Për Banim Dhe Investim

- Çmim Okazionnnn


- Shitet Një 2+1 Tjetër 125.4 M² + Shiten Dhe 2 Poste Parkimi Në -1 Dhe -2 

- Në Minus 1 30,000€  ( Ka Hapësirë Për 2 Makina)

- Në Minus 2 22,000€ 


Extra Per Zonen: 


- Zona Shumë E Qetë, Familjare, Çdo Fasilitet Dhe Shërbim Afër 

- Lidhet Shumë Shpejt Me  Qendrën, Unazën, Spitalet, Shkollat Etj 

- Zonë E Prerferuar E TiranësCmimi: 124,000€ ( Padiskutushëm)


Tel Ose Whatsapp:

Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 105833

Me te preferuarat