Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - 1+1+1 Dhome Garderobe (111 m2 ) Fiks tek Mulliri - Rr. Elbasanit, 7 Xhuxhat (60k Investim)


Pagesa 157,000 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 110.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 14/05/2021 17:14 Post ID: 18424 Lexime 15060

Shitet Apartament Unik, ne Vendodhje Unike tek Rr. E Elbasanit / 7 Xhuxhat - Fiks te Pallati i Mullirit te vjeter, me Investim dhe Kompletim qe ka kushtuar 60.000 euro. Apart. eshte me sip: 111m2 dhe ndarja aktuale eshte 1+1+1 Dhome Garderobe+ Ballkon/Verande. 


Gjithashtu ofrohet dhe vend parkimi me vetem 4000 lek/muaj qera 50m nga pallati.


Q2709


Të dhënat e ndarjes 


- 1 Soxhorno Open Space sebashku me Kuzhinen me Pamje 

- 1 Dhome Gjumi  

- 1 Dhome e konvertuar ne Garderobe te madhe 

- 1 Korridor 

- 1 Tualet

- 1 Ballkon ( Kuzhina dhe Dhoma e Gjumit kane dalje ne Ballkon) 


- Siperfaqja Totale: 110.7 m2

- Siperfaqja Neto: 97.96 m2 ( nga te cilat 

- 80.46 m2 jane sip. E brendshme pa ballkonin, dhe 17.5 m2 eshte sip. E Ballkonit/verandes) 


- Kati i 4- te,  Pallat 10 Katesh

- Pallati i Ri me Ashensor 


***Ne vendndodhje Fantastike ( Rr. Elbasanit- Fiks te Mulliri i Vjeter ), Apartament 1+1+ Dhome/Garderobe + Ballkon ( strukture origjinale 2+1) me Investime extra cilesore te bera para 5 Vitesh, Markat e zgjedhura 


* Nje nga te Vecantat  e ktij apartamenti eshte se behet jetese  e Qete pasi Orientimi nuk eshte direkt nga rruga Kryesore, por dalja e shkalleve behet direkt ne rruge kryesore tek Mulliri i vjeter! Orientimi eshte Veri -Lindje. 


* Vendodhja eshte shume Strategjike pasi del vetem per 3 min tek Kryeministria dhe tek Piramida, dhe 5 min tek sheshi skenderbej, 8 min tek Pazari Ri. 


* Investime ne detaje dhe te kushtueshme si materiali dru origjinal, material granit i forte, markat "Daikin", "Bosch", "Ariston", "Samsung", "Select", "Henry" 


Te dhena me te detajuara 


STRUKTURA 


- Ambienti i Soxhornos eshte konceptuar si Open Space qe komunikon me Kuzhinen. Kuzhina gjithashtu eshte e hapur, dhe ka pamje. Keto jane detaje te menduara mire per nje shtepi te ngrohte, stil bashkekohor, familjare, per te apasionuarit pas gatimit. 


- Dhoma e Gjumit komunikon direkt me Ballkonin e Gjelberuar 

- Dhoma tjeter eshte shfrytezuar shume mire si Garderobe e Madhe

- Tualeti eshte i Bollshem me 2 Lavamane dhe investime ekstra 


INVESTIMI: 


- Apartamenti eshte shtruar me Parket DRURI MASIV ardhur me porosi nga Gjermania 

- Sistemi i ngrohjes/ftohjes me Kondicioner Chiller "DAIKIN" Multisplit 

- Dyert e Brendshne jane te reja, material dru dhe dritaret jane Dopio Xham Plastike me 3 Hapje, dhe me grille Automatike ( te Soxhorno)

- Tavanet jane te varura dhe ndricimi i rregulluar Led Me Spote

- Ambazhuret jane te marra nga "Eglo" 

- Mobilimi i gjithe apartamentit eshte kryesisht  Punim Material Druri origjinal i kushtueshem ( Soxhorno, Dhoma e gjumit, Garderoba) 


- Pajisjet Elektroshtepiake jane te Reja, marka te zgjedhura per te qene sa me cilesore dhe afatgjate, detaje te holla te rendesishme per nje amvise te apasionuar pas gatimit 

- Frigoriferi "Samsung", Pianura dhe Aspiratori "Elektrolux", Furra "Bosch"

- Banaku eshte bere punim cilesor Material Granit shume i forte dhe i qendrueshem( pa shenja, pa demtime) 

- Lavamani dhe rubineti jane zgjedhur materiale te kushtueshme 


- Tualeti eshte i Investuar totalisht, shtruar me pllake cilesore te marre nga "Select" dhr Hidrosanitare "Henry" dhe me 2 Lavamane 

- Tualeti eshte me ** Sistem ngrohje te brendshme nepermjet dyshemese * 


- Pajisur me Bolier "Ariston", Lavatrice "Samsung", Tharese "Bosch" 

- Tualeti ka dhe ajrosje natyrale dhe aspirim 


Cmimi: 157, 000 Euro 

 

Tel ose WhatsApp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 18424

Me te preferuarat