Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - I Rikonstruktuar, 100% i Ri nga Fillimi - 1+1 Modern (21 Dhjetori- Pol.Bashkiake) Design me Arkitekt


Pagesa 78,000 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 66.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Shefqet Musaraj, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 28/02/2021 20:41 Post ID: 18424 Lexime 9063

Shitet apart. Unik, 1+1 (21 Dhjetori- Pol.Bashkiake)  me Design te kujdesur ne Detaje, dhe e Rikontruktuar 100% e re nga Fillimi- me cilesine me te larte te ndertimi per brenda apartamentit! Eshte rast unik investimi, per te jetuar vete apo per ta dhene me qera, pasi kjo cilesi apartamenti ne treg jepet mesatariaht 400€ ne Muaj! 


Q2616


Ndarjet e Ambienteve:


- 1 Sallon+ Kuzhine

- 1 Dhome Gjumi 

- 1 Koridor

- 1 Tualet ( me ndarje parabanje)

- 1 Ballkon i madhSip Totale: 66 m2

Sip Neto: 59 m2

Kati: 8

Katet e pallatit: 10

Orientimi: Lindje

Viti i ndertimit: 2008

Ashensor: PO

Vendodhja: Rruga Shefqet Musaraj 


- I gjithe designi eshte bere me studio Arkitekture ku cdo hapesire esht emenduar ne detaje

- Parket Super Cilesor AC5 dhe nenshtrese me gome kundra zhurmave dhe lageshtise

- Dyer te reja, dhe dere e jashtme e blinduar i cilesise nga me te mirat

- Vetrata Gjermane ne markes VEKA, Cilesia me e larte momentaliaht ne treg, Plastike me izolim termik dhe alustik te plote, dhe me mekanizem per 3 lloj hapjesh

- Tualeti 100% i ri me pllake Porcelani, dhe i kompletuar me sanitare Spanjolle- Sistemi Elektrik 100% i ri i markes Shnaider

- Sistemi Hidraulik 100% i ri

- Izolimi Akustik tek Ndrajet e mureve:  

1. Me breze betoni

2. Nenshtrese izolimi Aluatik nen mure , 3. shtrese lesh guri te rende 

4. Shtrese akuatike extra pas lezhit te gurit dhe 2 tulla 10cm


- Kushina eshte plotesisht e re dhe e pershtatur posacerisht ne vendodhjen me te mire te ambietit

- Salloni eshte kompletuar ai ne foto me mobilje nga Brunes

- Dhoma e e gjumit eshte 100% e re e kompletuar ku perfshihen: Krevati, Dollapi i madhe, 2 komodina, dhe komome pasqyre! 


- Vendodhja eshtenstrategjike pasinka dalje shume te afert tek Rr. E Kavajes, tek 21 Dhjetori, dhe tek bulevardi i lumit Lana! 

- Ka afer 3 univertitete nga me te medhat ne Tirane: UET, Uni. E shkencave Sociale, dhe U. Mesdhetar.

- Perballe pallatit ka direkt supermarketim One Stop, dhe lagjja ka favore se ka mundesi Parkimi

- Zona eshte ne zhvillim te madh dhe vlera e pronave ne kete vendodhje do te rriten ndjeshem ne vitet ne vazhdim! 


Cmimi: 78.000 Euro


Tel ose WhatsApp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 18424

Me te preferuarat