Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Unike: Shtepi (Vile) me Truall (2300 m2 Sip. Totale) ne Baldushk - Investim Marramendes **Privatesi Maksimale


Pagesa 378,000 Euro
Ambjenti 2+1,    Gjendja Pa Mobiluar
Siperfaqa 1000.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Rruga Haxhisi, Baldushk, Tirane - Harta
INFO Data: 29/11/2022 17:31 Post ID: 29604 Lexime 304734

Prone E Vecante: Shtepi (Vile) *Me Truall (2300 M2 Sip. Totale) Ne Baldushk (Te Komuna) **Shitet Pjeserisht E Mobiluar -- Investim Marramendes Me Cilesi Te Larte Ndertimi Dhe Oborr Te Sistemuar Per Ambiente Ideale Familjare || Qetesi Absolute ***Privatesi Maksimale (Asnje Komshi Afer)  --- Shtepia Eshte Me Sistem Kapot Dhe Gips || Parket Ac5 ** - Kondicioner || Oxhak Funksional, Sobe Druri, Panele Diellore Dhe Dekoruar Me Boje Te Shtrenjte Gure Dhe Spote Ndricimi Led || Instalime Te Reja **Super CilesoreDetaje Veçanta****


- Mundesia Dhe Ndertimi I Nje Vile Tjeter

- Cilesia E Ndertimit Dhe Mureve Te Viles Eshte E Padiskutueshme

- Ndertuar Fillimisht Me Mure Guri, Beton Dhe Hekur  (Rezistent Perllogaritur Ndaj Nje Treni Me Shpejtesi 80 Km / Hr )

- Ka Peme Ulliri Me Vlere 2000€ Te Marr Ne Kruje, 1500 Vjeçare 

- Ure Te Bere Me Gure Mbi Perruan Nga Vete Pronari 


Q3496


Te Dhenat E Ndarjes 


- 2 Dhoma Gjumi 

- 1 Sallon + Studio 

- 1 Kuzhine 

- 1 Tualet

- 1 Korridor

- 1 Verande 


- Sip Totale Truall : 2300 M²

- Sip Neto Ndertim : 180 M² 

- Kate: 1

- Vit Ndertimi : 2011

- Katet E Viles : 1  


- Shitet Ultra Vile Shtepi Nje Kateshe - Baldushk - Tirane 

- 180 M² Ndertim 

- 2300 M² Truall 

- Vila Eshte 1 Min Larg Komunes Baldushkut 

- Shitet Pjeserisht E Mobiluar

- Eshte E Ndertuar Ne Detaje Me Cilesin Me Te Mire Te Ndertimit Me Gure, Beton, Kollona, Gipse, Veshur Me Sistem Kapot ( Termoziolimi Eshte 100%) 

- Eshte Vile Pa Asnje Komshi Rreth E Rrotull

- E Investuar Me Detaje Brenda Dhe Jashte Viles, E Shtruar Me Parket Cilesor Ac5 Sistem Kondiconimi Ne Çdo Dhome, Oxhak Funksional, Sobe Druri, Panele Diellore Dekoruar Me Boje Te Shtrenjte Gure Dhe Spote

- Dritaret Jane Dopio Xham Kuzhina Eshte E Kompletuar Me  2 Frigorifer 2 Katesh, Me Sobe, Pianuar Etj

- Pllakat E Kuzhines Jane Marr Ne Itali Carrier & Te Tualetit Cilesise Me Te Mire. 

Tv Plazem 

- Çdo Gje E Detajuar Midis Natyres Qetesise Dhe Harmonise Se Pemeve. 

- Oborri Eshte Komplet I Investuar Me Siperfaqe 2300 M² Total Çdo Gje Me Dokumenta Te Rregullta ( Ka Mundesin Dhe Nje Ndertimi Vile Tjeter ) 

- Oborri Eshte I Investuar Me Linje Elektrike, Sistem Vadites, Spote, Mure Te Bera Me Tulle, Peme Frutore Si Shege, Hurma, Ullinje Etj

- Ka Tende, Pishine Depozite 3000 L 

- Ka Gjithashtu Nje Perrua Me Peqsh ( Uje I Paster) 

- Eshte Shtepia Me Ideale E Mundshme Ne Zone Dhe Vetem 20 Min Larg Tiranes

- Ka Punime Gipsi, Tavane Varuara Spote Etj - 27 Min Larg Tiranes,

- Çdo Gje Super Dhe E Bere Me Detaje Te Imtesishme 

Çmimi : 378,000€


Tel Ose Whatsapp:Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 29604

Me te preferuarat