Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Rez. Kodra E Diellit1 (2+1+2wc & Ballkon **** Mbi 70k Euro Investim ) Investuar Me Markat Me Prestigjoze


Pagesa 160,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 107.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 24/06/2021 19:55 Post ID: 29604 Lexime 2330

- Apartament 2+1 Qe Eshte Konvertuar Ne 1+1 Gjigand Me 2 Tualete & Ballkon ( Nga Planimetria Normale E 2+1+2tualete & Ballkon Qe Ka Qene Me Pare) **** Mbi 70k Euro Investim Premium  & Shume Pak Fare I Banuar & Me Markat Me Cilesore  Te Sjella Nga Jashte, +++++ Me Pamje Panoramike Fantastike 


Q2646


Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Dhome Gjumi E Madhe E Konvertuar ( Nga 2 Dhoma Gjumi Sipas Planimetrise Normale) 

- 1 Soxhorno + 1 Kuzhine

- 2 Tualete 

- 1 Korridor 

- 1 Ballkon


-    Hipoteke : Po

-    Sip Totale E Apartamentit : 106.5  M2

-    Sip Neto (E Brendshme) E Apartamentit  : 90 M2

-    Struktura 2+1 E Konvertuar Ne 1+1 Gjigand +2wc+ Ballkon 

-    Orientimi Vl- Vp 

-    Kati: 3

-    Katet E Pallatit: 5

-    Pallat I Ri - Brenda Rezidences "Kodra E Diellit 1" 

-    Viti I Ndertimit: 2014


Karakteristika: 


-  Apartamenti I Ëndrrave Tuaja  Me Mbi 70k Euro Investim Premium  & Shume Pak Fare I Banuar & Me Markat Me Cilesore  Te Sjella Nga Jashte, +++++ Me Pamje Panoramike Fantastike 


- Apartamenti Eshte Konvertuar Ne 1+1 Gjigand Me 2 Tualete & Ballkon ( Nga Planimetria Normale E 2+1+2tualete & Ballkon Qe Ka Qene Me Pare) 


- Cdo Investim Eshte Bere I Miremenduar, Cdo Hapsire E Shfrytezuar Maksimalisht, Ideuar Me Arkitekt Dhe Jane Perzgjedhur Markat Me Te Mira Ne Treg Me Cilesi Premium 


- Marka Prestigjoze "Natuzzi", "Dierre", "Daikin", "Worldflex", "Caligari" , "Bosch" , "Samsung", "Sanitec" Etj 


-sistem Sigurie I Larte Ne Rezidence Por Dhe Hyrja E Apartamentit Eshte E Survejuar Me Kamera Dhe Dera E Jashte Eshte E Blinduar 


*  Ky Apartament Ka Cdo Detaj Qe Te Ben Te Dashurohesh Me Te * 


- Shtruar Me Parket Druri Inxhinerik Profesional Teper Cilesor Dhe Te Forte 

- Sistemi I Ngrohjes/Ftohjes Me Kondicionere "Daikin" Multispliter 

- Gjithe Sistemi Elektrik I Ri Nga "Abb" Me Cilesori 

- Hidraulike Të Instaluara Me Kolektor Qendror Dhe Tuba Multispliter Me Presion Të Larte

- Dritare   Te Markes "Rahau" Triple Xham Me Gaz, Izolim Maksimal Akustik Dhe Termik 

- Tavanet Te Gjitha Te Punuara Me Gips Dekorativ 

- Cdo Pajisje Ne Apartament Eshte A+++ Dhe Inverter Shume Ekonomike 

- Ne Mobilim Eshte Perdorur Shume Materiali Dru Profesional

- Shume Pajisje Dhe Detaje Te Kendshme Ne Apartament Jane Sjelle Me Porosi Nga Jashte, Pervecse Te Kushtueshme Jane Dhe Tejet Funksionale Dhe Praktike 


Te Dhena Me Te Detajuara: 


- Soxhorno Me Hapsire Dhe Plot Drite Dhe Mire E Arreduar 

- Kendi I Rehatshem I Markes Me Te Njohur  "Natuzzi"

- Tv-lg Oled 55 Inc (I Harkuar)

- Home Cinema "Sony"

- Tavolina E Tv Punim Dru Arre Profesionale

- Tapet I Markes  "Lavinia" Dhe Perde Material Mendafshi 

- Ndricimi I Sistemuar Bukur Me Drita Murale Dhe Spote Te Kushtueshme

- Veshur Me Leter Murale Porose  E Sjelle Nga Anglia

- Krevat Profesional Me Porosi "King Size"

- Dysheku   I Rehatshem I Markes "Worldflex"

- *Ambazhura Te Larë Me Flori**

- Dollapet Jane Material  Dru Profesional

- Pasqyrë Me Touch  E Bërë Me Porosi 


Kuzhina Dhe Pajisjet: 


- Mobileria E Kuzhines Eshte Punim Dru - Punim Profesional Artixhano

- Tavolina E Ngrënies  Punim Xham I Temperuar Dhe Karriget Te Markes "Caligari" 

- Pllakat E Kuzhines Punim Mozak , Sebashku Me Spotet Led Jane Të Blera Ne Angli 

- Pajisje Te Markes "Bosch" :  Frigoriferi, Lavastovilja, Aspitatori, Furra/Soba, Mikrovala 

- Pianur  Eshte E Markes "Siemens"

- Lavaman  Eshte I Markes "Sanitec" Materiali Granit Teper I Forte Dhe I Qendrueshem  ++ Rubineti  Eshte I Markes "Hansgrohe"


Apartamenti Ka 2 Tualete  (Nje Brenda Dhomes Se Gjumit Dhe Tjetri Ne Hyrje Te Apartamentit) 


- Tualeti I Pare Ne  Dhomen E  Gjumit Veshur Me Xham Te Temperuar

- Lavamani Dhe Rubinetet E Sjelle Nga Angila

- Pijeta E Ujit E Markes "Alca" 

- Ngrohëse Te Banjo E Markes " Elite Haly"

- Pasqyra Led+ Touch E Blerë Në Angli

- Pajisjet Jane Lavatriçe "Samsung", Bolier "Ariston" Dhe  Aspirator "Vortice"


Cmimi: 160, 000 Euro


Tel Ose Whatsapp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 29604

Me te preferuarat