Tel. 0674749032
Shtepi ne shitje - Shitet: 2+1+2wc +1Garazh i madh (Bulevardi i Ri - Treni)🌳 - 102m2 (Cmim Kleringu: 125.000Euro) Fasade e Ventiluar - (Faze: Karabina) | Kompleks i


Pagesa 125,000 Euro
Ambjenti 2+1,    Gjendja Bosh
Siperfaqa 102.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Bulevardi i Ri, Tirane, Albania - Harta
INFO Data: 27/03/2023 18:03 Post ID: 97448 Lexime 5900

Shitet: 2+1+2wc +1Garazh i madh (Bulevardi i Ri - Treni)🌳 - 102m2 (Cmim Kleringu: 125.000€) Fasadë e Ventiluar - (Fazë: Karabina) |  Kompleks i Cilesise Premium | Planimetri Perfekte | Kati 5 | Orientim JUG|  Apartament Perfekt, i Zgjedhur  qe ne fillim


🌳*** Faza aktuale: ne Karabina ( Pritet te Perfundoj ne Korrik 2024 ) Punimet ecin me rritme te shpejta pa ndalese***🌳


q3643


Ndarjet e Ambienteve: 
- 1 Sallon Kuzhine


- 2 dhoma Gjumi 


- 1 Tualet (+1Lavanteri qe konvertohet ne tualet te dyte)


- 1 Ballkon


- 1 Korridor Shperndares 
Sip. Totale: 101.58 m2


Sip. Neto: 87.86 m2 


Sip. e perbashket: 13.93 m2
+ 1 Garazh i Bollshem ( per 1 makine dhe 1 Motor) 
- Kati 5 (Kati 4 banim) 


- Pallati 7 katesh


- Orientim Jug 


- Fasadë e Ventiluar


- Hapesira rekteacioni me gjelberim, dhe shkolle te re qe do ndertohet ne krah te kompleksit


Përshkrim për Kompleksin dhe Vendndodhjen: 
 'Ish Uzina Dinamo e Re' - Bulevardi i Ri I Tiranës ( Treni ) 
-Lokacion ideal ( Në krah do jetë stacioni i ri I Trenit)


-Infrastrukturë e zhvilluar


-Akses i menjëhershëm në Parkun Qendror, Ndodhet në krah të tij -Hapësira rekreative


-Infrastrukture e plotë dhe lokacion ideal vetëm 10 minuta nga qendra e Tiranës. 


-Pritet të jetë një nga zonat me Zhvillimin më të.madh në Tiranë, pasi eshtë Lagje e re dhe Janë planifikuar Projekte shumë prestigjioze*** Faza aktuale: ne Karabina ( Pritet te Perfundoj ne Korrik 2024 ) Punimet ecin me rritme te shpejta pa ndalese***


🌳Cmimi (Apartamenti +Garazhi së bashku) : 125.000 euro  (I Padiskutueshem*)  


 (Krahasimi me cmimin e tregut dhe pse Cmimi eshte Okazion : Ap. aktualisht shiten jo me poshte se 1250€/m2 deri 1400€/m2 ,pra vetem vlera e ap. shkon minimumi 127.000€ + Garazhi i madh kushton minimumi 17.000€ =144.000€ te dyja)🌳
Tel ose WhatsApp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 97448

Me te preferuarat