Lista e pronave te reja

Feature properties

270 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt 1+1 Komod I Rregullte- Me Cdo Pajisje A+++ (harxhon Pak Energji) Ne Ali Dem - Oshee- R

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+bllk, Fiks Ne Qender- Piazza *super Vendodhje | I Sapo Investuar Me Arredim Te Ri, Te

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Apartament 2+1 Tek Ekonomiku - Pallat I Ri Me Ashensor Me Cip | Mobilim I Ri | Par

107,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

2+1+bllk (123 M2) Ne Don Bosko (ferrari) Parkim Me Garazh - I Investuar Dhe Mobiluar Se Fu

240 Euro

Shtepi me qera - Tirane

1+1+kuzhine Me Vete Tek Brryli - I Kompletuar | Kondicioner | Mure Te Sapo Lyera

300 Euro

Shtepi me qera - Tirane

1+1+ballkon (i Madh) Tek Air Stadium (rr. Elbasanit) Pallat Me Ashensor | Me Kondicioner D

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Tek Blloku I Ambasadave (afer Qendres) 2+1 I Mobiluar, Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Cdo K

300 Euro

Shtepi me qera - Tirane

1+1 I Madh (80 M2) Tek Rruga E Elbasanit - I Mobiluar Komplet | Pallat I Pajisur Me Ashens

320 Euro

Shtepi me qera - Tirane

3+1 Fiks Tek Trinity (zogu I Zi ) Zone Fantastike | Apartament I Kompletuar Me Kondicioner

Me te preferuarat