Lista e pronave te reja

200,000 Euro

 • 236.00 m2
 • Kati 2
 • 3+1, E Mobiluar

📄 Shtepi ne shitje - Shitet: Vile 2 Kate (236m2 Ndertim, +200m2 Truall) Rruga Jordan Misja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Shitet: vile 2 kate (236m2 ndertim, +200m2 truall) rruga jordan misja (paralel me bulevardin e ri)- ideale per investim dhe ka mundesi ndarje ne apartamente  aktualisht eshte dhene me qira dhe jane 4...

85,000 Euro

 • 68.00 m2
 • Kati 3
 • 1+1, E Mobiluar

📄 Shtepi ne shitje - Shitet Apt 1+1 Fiks Te Liqeni I Thate (mir Zoti) Pllt V. 2015 **ashens

Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane - Shitet apartament 1+1 te liqeni i thate (kapiten mir zoti) - super mundesi investimi dhe banimi || pallat i 2015-tes, me ashensor dhe ndertime shume cilesore - super planimetri dhe organizim perfekt |...

500 Euro

 • 117.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Hera E Pare Me Qera: Apt 2+1+** Garazh, Perb. Matern. Te Ri (brryl - A

Brryli/Rruga Bardhyl, Tirane - Jepet per here te pare me qera apt 2+1+** garazh, fiks perballe maternitetit te ri ( brryl - ardit fisherman) pallat v. 2019 - ashensor || arredim modern, kondicioner inverter | parket | elektro. cile...

685 Euro

 • Siperfaqa 75.00 m2
 • Kati 2
 • Tirane

📄 Ambjent biznesi me qera - Super Amb Per Zyra (2+1) Fiks Te Min, E Drejtesise (blv. Zogu I - Kryq

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane - Super amb i ri, sapo rinovuar (75 m2) per zyra, te min, e drejtesise (blv. zogu i - kryqezimi me rr. fortuzi) reklamim pefekt (kati 2 me pamje nga rruget kryesore) cdo gje e re, mure te sapo patinuara...

500 Euro

 • 125.00 m2
 • Kati 1
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - 2+1+**2 Wc & 2 Bllk Te St. I Trenit (pas Mullirit, Rr. Karl Gega) 125

Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Jepet me qera apt 2+1+**2wcdhe 2 ballkone (te stacioni i trenit - mulliri i vjeter, rr. karl gega) 125 m2 - arredim cilesore | dysheme parketi | kondicioner inverter ne cdo dhome || kuzhine e re me el...

1,200 Euro

 • Siperfaqa 200.00 m2
 • Kati 2
 • Tirane

📄 Ambjent biznesi me qera - Ambient Per Klinike Te Rr. E Kavajes (rr. Kryesore - Qendra G-kam **)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane - Ambient ideal per klinika, te rruga e kavajes (rr. kryesore - qendrea e biznesit g-kam **sofra turke) kati 2 - sistem sigurie **kamera 24/7 | ndricim led | sistem aspirimi | mure te patinuara | instal...

550 Euro

 • Siperfaqa 75.00 m2
 • Kati 4
 • Tirane

📄 Ambjent biznesi me qera - Amb Zyre I Ri (1+1) 74 M2 Te Kom. Dinamo (pll Olimpik) Pllt 2022 *2 As

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - Jepet me qera apartament për zyra 1+1 me sipërfaqe neto 74 m² me 2 ambiente pune të shtruara me parket cilësore dhe të instaluar sistem kondicionimi nga më i mirë në treg, zona kompleksi dina...

1,500 Euro

 • 126.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Super Apt 2+1+2wc& Depo - Me 3 Post Parkime, Te Joy Residence *teg - 1

Sauk, Tirane - Jepet apartament super moderne 2+1 +2 wc + depo + ballkon te madhe teg / rezidenca joy-apartamenti eshte 100% i ri  -ka 3 kondicioner- frigorifer te madh samsung- kuzhina perfekt Çdo gje druri e re ...

700 Euro

 • 100.00 m2
 • Kati 1
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Shtepi Private: 2+1+kuzh. Me Vete & Parkim (oborr) Perball Parlamentit

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane - Jepet me qera shtepi private,  perball me parlamentin ne qender te tiranes- 2+1+ kuzhine me vete  i investuar totalisht nga e para. - me arredim modern dhe shume cilesor - vend parkimi para baneses-...

450 Euro

 • Siperfaqa 70.00 m2
 • Kati 2
 • Tirane

📄 Ambjent biznesi me qera - Amb 1+1 Per Zyra, Ne Qender (pas Muzeut - Piazza) Kati 2, Bosh - Parke

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane - Ambient 1+1 ideal per zyra, ne qender (pas muzeut kombetar) i investuar (bosh) planimetri e rregullt | nje nga dhomat eshte me parket || dritare dopio xham || ndricim shume i mire || instalime funksio...

100,000 Euro

 • 103.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi ne shitje - Shitet Apt 2+1+2wc Pas Sp. Amerikan 3 (yzberisht) Pll. V. 2014 - Arred

Ysberisht/Kombinat/Selite, Tirane - Shitet apartament 2+1 +2 wc + ballkon pas amerikan 3 (yzberisht - kombinat) ne ane te rruges kryesore - apartamenti eshte me nje planimetri perfekte - mobilimi pothuajse i ri - me dritare dopio xham m...

1,100 Euro

 • 100.00 m2
 • Kati 1
 • 1+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - 1+1+ Post Parkimi **joy Residences (teg) Pllt. V 20 - Arredim Bashkeko

Sauk, Tirane - Mes qetesise dhe gjelberimit: apt 1+1+1 post parkimi - te joy residences (teg) vendbanim elitare - ndertim me standart maksimal dhe stil modern (ashensor) || apartament me teknologjine me te fundit 's...

1,800 Euro

 • 128.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Chic Apt: 2+1+ Post Parkimi **joy Residences (teg) Ndertim V. 20 - Arr

Sauk, Tirane - Mes qetesise dhe gjelberimit: apt chic, 2+1+1 post parkimi - te joy residences (teg) vendbanim elitare - ndertim me standart maksimal dhe stil unik (ashensor) || apartament me teknologjine me te fundi...

215 Euro

 • Siperfaqa 20.00 m2
 • Kati 2
 • Tirane

📄 Ambjent biznesi me qera - Amb Per Zyre Te Kmpl. Halili (rr. E Dibres - Selvia) Pllt. I Ri | Fasa

Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Amb i pershtatshem për zyra, kontabël, noterie, avokatie, etj ne super lokacion (kompleksi halili - selvia - rr. e dibres) pallat i ri me ashensor dhe ndertime shume cilesore || fasade xhami nga mbr...

Feature properties

1,200 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt Totalisht I Ri: 1+1+bllk (kmpl. Fiori Di Bosco - Don Bosko) Pllt V. 2020 - Parket | Ar

153,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

3+1+2wc*** Te Kodra E Diellit -- Kompleks Me Standart Premium (faze Perfundimi) -- Planime

1,500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Apt 2+1+2wc& Depo - Me 3 Post Parkime, Te Joy Residence *teg - 100% I Ri, Arredim Dh

378,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Unike: Shtepi (vile) Me Truall (2300 M2 Sip. Totale) Ne Baldushk - Investim Marramendes **

118,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitet: 2+1, Ap. Super Unik (📍petro Nini -rr. Marg. Tutulani) 100% I Ri, Pallat V 2004

250,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Penthouse: 3+1+3wc +1 Garderob +1depo ** Papafingo- (kopeshti Botanik) P. Vitit, 2022 (mun

85,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Okazionn** Ideal Per Investim: 2+1+kzh. Me Vete & Depo (21 Dhjetor - Inxhinieria, Kontakt)

105,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Okazionn** 2+1 & Garderobe, Te Medreseja (rr. E Dibres - Pastic. Bilbili) Pllt V 02. - Kat

200,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitet: Vile 2 Kate (236m2 Ndertim, +200m2 Truall) Rruga Jordan Misja (paralel Me Bulevard

Me te preferuarat